Slovácké strojírny, akciová společnost

Ocelové konstrukce

Jsme jednou z nejvýznamnějších průmyslových společností Zlínského kraje s více než šedesátiletou tradicí nabízející v současné době svým zákazníkům rozsáhlou paletu dodávek obráběcích strojů, elektrických přístrojů, nůžkových plošin, drtičů kamene a dalších výrobků a služeb.

tel:
+420 572 824 401
fax:
+420 572 822 105
e-mail:
sub@sub.cz
web:
www.sub.cz
  • Nivnická 1763
  • Uherský Brod
  • 688 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Slovácké strojírny, a.s. jsou jednou z nejvýznamnějších průmyslových společností Zlínského kraje s více než šedesátiletou tradicí vyspělé strojírenské výroby. Do nového tisíciletí vstoupily Slovácké strojírny jako moderní firma plně adaptovaná na konkurenční prostředí tržního hospodářství. Společnost si vytvořila podmínky pro trvalý proces úspory vnitřních nákladů, flexibility výroby, zajištění požadované kvality vyráběné produkce a podstatné zvýšení produktivity práce.

Tato skutečnost umožnila již dříve uplatnit naši produkci na vyspělých trzích (převážně SRN, Holandsko, Rakousko, Švýcarsko), obnovit export hliníkárenských jeřábů na trhy Egypta a Ruska. Naplnění výrobních kapacit se zajištěnou návratností vložených finančních prostředků dává předpoklad stability a perspektivy akciové společnosti do budoucna.

Správnost procesu vnitřní restrukturalizace společnosti ve všech oblastech její činnosti byla potvrzena v červnu 1998 získáním certifikátu ISO 9001 a jeho obhájením v letech následujících. Od roku 2009 je společnost držitelem environmentálního certifikátu ČSN EN ISO 14001:2005

Po roce 2000 se rozvoj společnosti zaměřil i na proniknutí do jiných oblastí podnikání a tak společnost v roce 2000 vstoupila kapitálově do společnosti MEP Postřelmov, a.s. V roce 2009 proběhla fúze obou společností, které nadále vystupují pod firmou Slovácké strojírny, a.s.

Výrazným impulsem pro další rozvoj společnost je rok 2006, kdy došlo nejprve ke 100% ovládnutí akcií společnosti NH Zábřeh, a.s. s následnou fúzí v listopadu 2006. Výrazně se tímto krokem rozšířily výrobní kapacity společnosti a její výrobně-technologické možnosti.

V roce 2011 společnost koupila vlastnická práva k podniku dlužníka TOS a.s. se sídlem v Čelákovicích v konkurzu a rozšířila tak výrobkové portfolio o výrobu a dodávky CNC soustruhů, brusek a ozubárenských strojů.

V roce 2012 pokračovala expanze společnosti koupí 100% akcií společnosti Krušnohorské strojírny Komořany a.s. se sídlem v Mostě. V tomto roce proběhla i fúze obou společností. Nový závod působí v oboru údržby těžebních strojů Vršanské uhelné a.s. a Litvínovské uhelné a.s. a provádění generálních oprav techniky na povrchovou těžbu a úpravu uhlí.

Svým zákazníkům dodáváme obráběcí stroje - soustruhy, brusky na kulato a ozubárenské stroje vyráběné pod obchodní značkou TOS v našem závode v Čelákovicích. Z oboru elektrotechniky dodáváme pod obchodní značkou MEP celou řadu produktů silové výzbroje pro lokomotivy, tramvaje, dále speciální elektromagnety a elektromagnetické ventily, odpojovače do DC 3000 V, DC rychlovypínače z našeho závodu v Postřelmově, kde vyrábíme rovněž odlitky ze slitin hliníku a provádíme galvanické úpravy povrchu kovů v moderní galvanovně. Hlavní výrobní náplní závodu v Uherském Brodě a Zábřehu na Moravě jsou dodávky strojírenských výrobků pro naše obchodní partnery jako skelety nůžkových plošiny a mobilních jeřábů, mobilní drtiče kamene, stroje na osazování mikrokomponentů tištěných spojů, díly lodních motorů, složité opracované svařence podle požadavků zákazníků. Náš závod v Komořanech provádí generální opravy těžebních strojů povrchové těžby uhlí, zakladačů v tepelných elektrárnách a provádí údržbu na hnědouhelných šachtách. V současné době jsou Slovácké strojírny a.s. moderní technologickou firmou nabízející svým obchodním partnerům rozsáhlé technologické možnosti výroby v oblasti strojírenství a elektrotechniky spolu s kvalifikovanými pracovníky všech potřebných profesí.

Otevírací doba

  • Po 6:5015:20
  • Út 6:5015:20
  • St 6:5015:20
  • Čt 6:5015:20
  • 6:5015:20
  • Máme právě otevřeno

Soubory ke stažení

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo