Slovácké strojírny a.s., obráběcí stroje - Uherský Brod

Moderní technologická firma s více než šedesátiletou tradicí

Jsme jednou z nejvýznamnějších průmyslových společností Zlínského kraje s více než šedesátiletou tradicí nabízející v současné době svým zákazníkům rozsáhlou paletu dodávek obráběcích strojů, elektrických přístrojů, nůžkových plošin, drtičů kamene a dalších výrobků a služeb.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 572 824 401
fax:
+420 572 822 105
e-mail:
sub@sub.cz
web:
www.sub.cz
facebook:
www.facebook.com/SlovackeStrojirnyAs/
  • Nivnická 1763
  • Uherský Brod
  • 688 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Slovácké strojírny, a.s. jsou jednou z nejvýznamnějších průmyslových společností s více než šedesátiletou tradicí vyspělé strojírenské výroby, což dokazuje i fakt, že současnosti zaměstnáváme cca 1.500 zaměstnanců v 6 výrobních závodech. Roční obrat činí 2,5 mld. a cca 65% produkce je exportováno.

Naše služby

Svým zákazníkům dodáváme obráběcí stroje - soustruhy, brusky na kulato a ozubárenské stroje vyráběné pod obchodní značkou TOS.

Z oboru elektrotechniky dodáváme pod obchodní značkou MEP celou řadu produktů silové výzbroje pro lokomotivy, tramvaje, dále speciální elektromagnety a elektromagnetické ventily, odpojovače do DC 3000 V, DC rychlovypínače z našeho závodu v Postřelmově, kde vyrábíme rovněž odlitky ze slitin hliníku a provádíme galvanické úpravy povrchu kovů v moderní galvanovně.

Hlavní výrobní náplní závodu v Uherském Brodě a Zábřehu na Moravě jsou dodávky strojírenských výrobků pro naše obchodní partnery jako skelety nůžkových plošiny a mobilních jeřábů, mobilní drtiče kamene, stroje na osazování mikrokomponentů tištěných spojů, díly lodních motorů, složité opracované svařence podle požadavků zákazníků. Náš závod v Komořanech provádí generální opravy těžebních strojů povrchové těžby uhlí, zakladačů v tepelných elektrárnách a provádí údržbu na hnědouhelných šachtách.

Volná místa

Slovácké strojírny, a. s., nabízí zaměstnání po celé České republice. Výrobní závody máme v Uherském Brodě, Čelákovicích, Mostě, Postřelmově a Zábřehu na Moravě.

V naší společnosti dostanete prostor k vytváření hodnot a podpoříme Vás v uplatnění Vašeho talentu. Naši zaměstnanci jsou důvodem, proč jsme tak úspěšní.

Nabídka aktuálních volných pracovních pozic je pravidelně aktualizována.

Kariéra

Otevírací doba

  • Po 6:5015:20
  • Út 6:5015:20
  • St 6:5015:20
  • Čt 6:5015:20
  • 6:5015:20
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo