Mgr. Lucie Horáková – občanské, trestní a rodinné právo

Obraťte se na mě s právní agendou rozvodového řízení

Hledáte spolehlivou a úspěšnou advokátní kancelář? Využijte můj ucelený právní servis. Specializuji se na občanské a rodinné právo, věnuji se obhajobě obviněných v trestních jednáních. Pomohu vám při rozvodovém řízení či úpravě péče o děti. Nikde jinde nebudete v tak dobrých rukou.

  • Karlovo náměstí 317/5
  • Praha 2 - Nové Město
  • 120 00
  • Palác Charitas
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Objednejte si služby kvalifikovaného a zkušeného advokáta

Svou právní praxi provozuji v Prazepřes 20 let. Mé bohaté zkušenosti v oblasti poskytování právních služeb mi mohou jiní advokáti závidět. Vždy je využívám ku prospěchu svých klientů, kterým poskytuji služby ve všech právních oborech.

Potřebujete špičkové poradenství v oblastech občanského, stavebního, bytového nebo správního práva? Obraťte se na mě. Ráda vám pomohu k dosažení zdárného průběhu exekučního, správního a rozhodčího řízení. Intenzivněji se zabývám problematikou rodinného práva.

Samozřejmostí je sepis podání, smluvních dokumentů a provedení kontroly smluv už sepsaných.

Moje advokátní kancelář vás zastoupí i při vymáhání pohledávek, postará se o bezpečnou úschovu vašich finančních prostředků v tzv. advokátní úschově či provede ověření podpisů.

Nabízím také zastupování obětí trestných činů, vymáhání jejich nároků a zastupování poškozených v trestních řízeních.

Zajištění právních úkonů pro rozvodové řízení i předmanželské smlouvy

Rodinné právo je mou dlouhodobou specializací. Přistupuji k němu citlivě a vždy s ohledem na tíživou rodinnou situaci při rozvodu manželství, i když jsem na vaší straně. Díky mým dlouholetým zkušenostem získáte jistotu, že se svých zákonných práv úspěšně domůžete.

Pomohu vám optimálně zvládnout právní stránku rozvodového řízení včetně úpravy práv a povinností k nezletilým dětem. Provedu sepis smluvních dokumentů k majetkovému vypořádání. Nabízím také služby v oblasti úpravy péče o nezletilé děti, jako je vyživovací povinnost, výchova či opatrovnictví.

Chystáte se uzavřít manželství a rozhodli jste se využít předmanželskou smlouvu? Není nic jednoduššího, než mě kontaktovat.

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo