Rent car service - Autopůjčovna Pardubice

S námi dojedete vždy do cíle

Autopůjčovna dodávek a mikrobusů. Dodávky je možné řídit s řidičským oprávněním sk. B. Půjčovna dodávek je tu pro vás 7 dní v týdnu. Možnost zapůjčení užitkových vozů s řidičem. Pronájem užitkových aut nabízíme na míru přesně podle přání zákazníka. Půjčovna dodávek Praha, Pardubice.

  • Palackého třída 2549
  • Pardubice - Zelené Předměstí
  • 530 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Autopůjčovna Praha Autopůjčovna Pardubice


Půjčovna dodávek, užitkových vozů

Půjčujeme různě velké dodávky. Naše autopůjčovna Rent Car Service vám rychle a za výhodných podmínek sežene užitkové vozy značek Citroën a Mercedes Benz. Rent Car Service – autopůjčovna Praha a autopůjčovna Pardubice - nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy dodávek a mikrobusů. Zaměřujeme se na vysokou kvalitu půjčovaných užitkových vozů, a to vše za příznivé ceny.

Autopůjčovna – jízdy v tuzemsku i zahraničí

Naše dodávky a mikrobusy je možné využít pro jízdy v tuzemsku, tak i v zahraničí. Máme jednoduchý systém půjčení. Stačí nás kontaktovat – na základě požadavku vybraný užitkový vůz zdarma přistavíme a zdarma si ho po dohodě odvezeme. Ceny půjčovného dodávky či mikrobusu se liší dle druhu vybraného užitkového vozu, v denním pronájmu dodávky či mikrobusu je zahrnuto buď 400 km ZDARMA, po překročení tohoto limitu půjčovna dodávek účtuje částku 1,50 Kč/km, nebo zapůjčení auta bez denního limitu kilometrů (podrobnější údaje najdete v ceníku). Pojištění dodávky nebo mikrobusu je v ceně, stejně tak jako dálniční známka pro Českou republiku. V pronájmu dodávky a v pronájmu mikrobusu je rovněž zahrnuta asistenční služba, samozřejmě také zákonné i havarijní pojištění auta v tuzemsku a zahraničí.

Půjčovna užitkových vozů - dodávky

Půjčovna užitkových vozů Rent Car Service půjčuje kvalitní užitkové vozy značek Citroën a Mercedes Benz. Naše půjčovna dodávek se specializuje na dodávky a mikrobusy francouzské výroby, které se vyznačují kvalitními dieslovými motory. Dbáme na pravidelnou servisní prohlídku půjčovaných dodávek a mikrobusů. Užitkové vozy z autopůjčovny Rent Car Service se kontrolují i po každém vrácení, což je záruka toho, že jsou na cestách spolehlivé. Mnoho užitkové vozů, které naše půjčovna dodávek nabízí, je vybaveno tažným zařízením. Díky osobnímu přístupu všech pracovníků se naše půjčovna může pochlubit kvalitními službami na míru. Samozřejmostí je, že dodávky a mikrobusy půjčujeme i o víkendu a o svátcích. Autopůjčovna Rent Car Service má otevřeno každý den od 8 do 22 hod. Po domluvě vám půjčovna dodávek ochotně vyjde vstříc a požadované auto zapůjčí i mimo otevírací dobu.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozu

Všechny užitkové vozy, které půjčovna aut nabízí, lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Dodávky a mikrobusy vám naše půjčovna dodávek za příznivých cenových podmínek půjčí jak na velmi krátkou dobu (třeba jen na několik hodin), tak na několik týdnů. Záleží na vašich potřebách a možnostech, kterým půjčovna dodávek ochotně vyjde vstříc. Řada zákazníků vítá možnost půjčování dodávky či mikrobusu na víkend, proto jsme připravili zvýhodněné speciální víkendové sazby, které platí při vypůjčení dodávky nebo mikrobusu v pátek a vrácení vozu v neděli večer - nebo při vrácení dodávky či mikrobusu nejpozději v pondělí ráno.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo