Jan Spěváček - kácení stromů a práce se šindelem Klatovy

stromy pro radost, radost pro stromy

Pomůžeme vám nejen s rizikovým kácením stromů, ale i v oboru péče o dřeviny, praktické arboristiky od výsadby stromů po jejich správné ošetřování. Zabýváme se též výškovými pracemi a rekonstrukcemi šindelových střech pomocí vlastně vyráběného šindele.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Čermná 6
  • 342 01 Hrádek
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Rizikové kácení stromů

Disponujeme mnohaletými zkušenosti a dovednostmi, díky kterým dokážeme pokácet stromy i v těch nejobtížnějších podmínkám s minimálním přístupem. Kácíme spolehlivě a bezpečně nad střechami domů, nad skleníky či kaplemi, ale i nad řekou.

Ošetřování stromů a dřevin

Postaráme se o komunální zeleň, kdy dbáme na efektivitu, bezpečnost a funkčnost vysázené plochy. U parků, zahrad a okrasných ploch navíc zajišťujeme správnou kompozici a patřičnou estetičnost. Ošetřujeme však i  významné a památné stromy, které vyžadují maximálně šetrný, citlivý a odborný přístup.

Přesazujeme i vzrostlé stromy a instalujeme provzdušňovací a závlahové systémy.

Pokládka šindele

Naší specializací je pokládka dřevěných šindelových střech na kapličkách, kostelích, domech, či hradech a zámcích. Položíme nejen ploché tvary, ale i lidové tvary, jako jsou přetáčená nároží, vikýře či úžlabí. Provádíme i rekonstrukce šindelových střech nebo jen dodáme potřebný šindel na opravu.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo