Lešení Petr Kaše - pronájem lešení Praha a Středočeský kraj

Prodej lešení za bezkonkurenční ceny

Poskytujeme kompletní lešenářské služby v regionech Praha a Středočeský kraj. Při pronájmu lešení provádíme montáž i demontáž. Lešení si můžete vybrat dle vašich požadavků – závěsné lešení Fox, rámové lešení Layher. Poskytujeme i autodopravu, lešení vykupujeme a prodáváme podlážky.

  • Vitice 75
  • 281 06 Vitice
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Pronájem lešení ve Středočeském kraji

Pronájem lešení poskytujeme v lokalitách Praha, Kolín, Nymburk, Poděbrady, Říčany nejen soukromým osobám, ale též velkým stavebním firmám. Pronájem lešení ve stavebnictví je praktikován ke stavbám, do výtahových šachet, na komíny, ke kostelům, k historickým památkám.

V naší nabídce najdete moderní německé rámové lešení Layher Blitz a jako novinku závěsné lešení Fox. V ceně pronájmu je zahrnuta doprava i montáž a demontáž lešení v místě zakázky. Obhlídku i kalkulaci stavby lešení v místě zakázky provádíme zdarma.

Prodej nového a použitého lešení

Dodáváme nové i použité rámové lešení Layher v příznivé ceně, které splňuje nejpřísnější normy EU a má certifikaci státní zkušebny pro ČR.

Jsme členy Českomoravské komory lešenářů. Lešení dodáváme v krátkých lhůtách s individuálním přístupem k zákazníkovi. Vycházíme vstříc přáním svých zákazníků. Od 600 m2 doprava zdarma.

Výkup lešení

Vykupujeme rámové a trubkové lešení Layher za férové ceny. Lešení si odvezeme. Máme dlouholeté zkušenosti i individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo