FORTEX-AGS a.s. - Přední stavební firma (Šumperk)

Společnost FORTEX - AGS, a.s. je obchodní a výrobní společnost, která realizuje činnost v několika divizích. V olomouckém regionu patří FORTEX k významným podnikatelským subjektům a v okrese Šumperk, sídle společnosti, je největší stavební firmou.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 583 310 111
fax:
+420 583 310 112
e-mail:
fortex@fortex-ags.cz
web:
www.fortex.cz
  • Jílová 1550/1
  • Šumperk
  • 787 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stavební výroba Kovovýroba Čistírný odpadních vod Reality


Společnost se orientuje na stavební výrobu, kovovýrobu pro logistiku, na stavbu a vývoj čistíren odpadních vod a prodej a servis osobních a užitkových automobilů Škoda a Volkswagen.

FORTEX patří mezi špičku dodavatelů technologií čištění odpadních vod v České republice. Řada jejích výrobků směřuje k zahraničním odběratelům v zemích EU a poslední dobou stále častěji také do východoevropských států.

Samostatné divize dále tvoří realitní spol. FORTEX Reality, která kromě běžné realitní činnosti v regionu Šumperska zajišťuje prodej developerských projektů spol. FORTEX. Jedná se o bytové domy a řadové rodinné domy v Šumperku a Praze. Novinkou jsou seniorské apartmány, moderní bydlení pro seniory, které startuje v regionu Šumperka a Olomouce.

Další divizí je FORTEX Bioplyn, který zajišťuje výstavbu špičkových technologií pro zpracování biomasy pro zemědělské podniky.

Nedílnou součástí FORTEX-AGS a.s. je divize FORTEX Mechanizace, která nabízí služby pronájmu stavebních strojů, jeřábů, techniky a nářadí. Další novinkou je certifikovaný mobilní rozvoz nafty.

Firma byla založena již v roce 1968. V roce 1990 proběhla transformace na akciovou společnost s postupným přechodem na divizní organizaci. Od roku 2006 je FORTEX koncernovým podnikem holdingu ÚSOVSKO a.s.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo