Vladimír Plšek - manipulační technika Karlovy Vary

Technické revize a školení

Provádíme inspekce a revize manipulační techniky - jeřábů a plošin. Zaškolíme jeřábníky i vazače. Nakoupíte u nás vázací a manipulační prostředky, u kterých provádíme kontroly.

tel:
+420 728 996 956
fax:
+420 474 359 306
e-mail:
revize@email.cz
web:
www.technickerevize.cz
  • Mezirolí 137
  • 362 25 Nová Role
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Manipulační technika - revize a školení obsluhy

Našim hlavním oborem je manipulační technika, zajistíme vše kolem ní. Provádíme revize jeřábů, plošin, zdvihadel, autozvedáků, kladkostrojů, požárních žebříků, regálů, zvedacích čel nákladních automobilů, nosičů kontejnerů, vázacích prostředků a dalších zdvihacích zařízení. Proškolíme zaměstnance vaší firmy k obsluze zdvihacích zařízení i k vázání břemen. Vyškolíme jeřábníky, vazače i obsluhu pracovních plošin.

U nás zakoupíte i vázací prostředky - ocelová vázací lana, vázací řetězy, břemenové magnety, svěrky, kleště, drapáky, manipulátory, přísavky, smyčky a pásy z chemických vláken, vázací body apod. Manipulační techniku i prodáváme, zajistíme evidence a kontroly (vázací ocelová lana, popruhy, pásy, smyčky, řetězy).

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo