Krutina Miroslav, Mgr., advokát (Praha)

Řešíte složitou situaci? Zvažujete své rozhodnutí a chybí Vám nadhled právníka? Je třeba se rozhodnout? Začínáte podnikat? Uzavíráte důležitou smlouvu? Nebo jste se ocitli v pozici, ve které byste raději nebyli? Anebo máte tvrdého protivníka? Obraťte se na nás.

V běžných věcech Vám poradíme ihned. Ty závažnější nebo významnější záležitosti s Vámi vyřešíme v rozumném čase. Postupujeme precizně, kreativně, rychle, efektivně, podle práva a s Vaším plným souhlasem. Naše ceny jsou rozumné.

Advokátní kancelář poskytuje právní služby v českém, anglickém, německém, francouzském a ruském jazyce. Našimi klienty jsou podnikatelské i nepodnikatelské subjekty z České republiky a ze zahraničí, jakož i nevládní organizace.

Obchodním společnostem a podnikatelům zajišťujeme konkurenční výhodu na trhu. Naše odměna se generuje z obchodního úspěchu, který dosáhnete díky naší účasti. Neplatíte za čtení a psaní, nýbrž za nalezení a prosazení optimálních řešení.

Netrapte se s právničinou, věnujte se svému oboru, ve kterém jste špičkoví. My pro Vás zajistíme právní servis tak, abyste měli o starost méně.

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes, neváhejte!

Je toto moje firma?
  • Vyšehradská 27
  • Praha
  • PR
  • 128 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Založeno roku: 2015

Služby: Advokátní úschova, Cizinecké právo, Granty a dotace pro jednotlivce, Nemovitosti a byty, Občanské soudní řízení, Pracovní právo, Rodinné právo, Trestní právo, Autorské a průmyslové právo, Dědické právo, Medicínské právo, Občanské právo a smlouvy, Ověřování podpisů, Právo směnečné a šekové, Správní právo, Ústavní právo, Evropské právo, Fúze a akvizice, Neziskové organizace, Ochrana hospodářské soutěže, Vymáhání pohledávek, Insolvence, Obchodní právo

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo