CASTLEOKNA - Špaletová a kastlová okna

Truhlářství Pavel Sedláček

Zajišťování výroby a prodeje oken a dveří. K naší specializaci patří zejména repliky historických oken a dveří. Běžně dodáváme zejména kastlová a špaletová okna. Naše okna splňují parametry pro památkově chráněná území i standardy moderních oken.

  • Míchov 57
  • 592 42 Věcov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Špaletová okna zachovají historii

Kastlová a špaletová okna jsou krásná - svým vzhledem a strukturou. Tato okna zachovají historický ráz a podobu každé budovy, oproti moderním plastovým oknům. I tak tato okna splňují všechny požadavky na moderní okna a taktéž požadavky památkářů.

Repliky historických dveří

Rekonstrukce historických budov, aby neztratily své kouzlo je náročná záležitost. Individuálně pro vás zpracujeme jak interiérové, tak vstupní dveře podle rázu budovy a interiéru či dle předlohy originálních dveří. Výsledek je k nerozeznání díky pečlivému propracování veškerých truhlářských prvků a detailů.

Naše firma se specializuje i na atypická okna, historické dveře do interiérů, repase a související činnosti jako je zpracování dokumentace a podkladů apod. Kontaktujte nás s vaším požadavkem či dotazem.

Všechny produkty

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo