Adami design - Řešení interiérů Brno

Interiér design

Adami Design hledá pro své zákazníky optimální řešení pro realizaci jejich interiérů. Svým zákazníkům nevnucujeme své výrobky, ale pomáháme jim vytvořit unikátní nové komerční, bytové, hotelové a jiné interiéry, které vyhovují jejich finančním a estetickým potřebám.

  • Palackého třída 3048/124
  • Brno - Královo Pole
  • 612 00
  • Kancelář se nachází v Novém Semilasee, parkovat přímo pod objektem z ulice Metodějova nebo přes ulic v Kartouzské tržnici.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Adami – kde interiérový design je domovem

Jsme designové studio, které se snaží našemu klientovi vytvořit vizuální návrh dle jeho představ. Skloubíme současné trendy s Vašimi představami o budoucím interiéru Vašeho domova.

Snažíme se neustále sledovat nejnovější trendy v oblasti designu. Preferujeme minimalistický, čistý design, ale není nám cizí ani retro styl. Pokud se všechny detaily sladí, vytvoříme dokonalý interiér pro daného klienta.

Kuchyně se snažíme navrhnout, aby se Vám v nich hlavně dobře vařilo. Musí splňovat funkční i designové podmínky. Navrhneme jak kuchyni moderní s přírodními odstíny a prvky originality, tak rustikální ve slušivých odstínech jednotlivých skříněk.

Vybavení domácností včetně ložnic rádi doplníme o zajímavé designové kousky. Například v ložnicích mají postele zcela výsadní postavení. Člověk je v posteli od prvního do posledního dne svého života. Trávíme v nich nejvíce času, nejintimnější chvíle, je to náš nejlepší přítel po navrácení se z dovolených – jak se říká, všude dobře doma nejlépe, upřesníme, že v našich postelích nejlépe.

Umístění postele hraje také velmi důležitou roli pro kvalitní spánek.

Nedoporučuje se postel umísťovat ke dveřím nebo oknům. Nejlepší místo z hlediska psychologie je u stěny. Také je důležitá výška postele, například pro starší osoby je ideální výška 50-60cm. Záleží i na roštu a matraci.

Proč si tedy ložnice a postele nevybavit tím nejlepším co se nabízí?

Jsme schopni Vám navrhnout, vyrobit či doporučit tu nejlepší postel, jakou si představujete. Může být celomasivní, celočalouněná, kovová, dřevotříska v dekoru jaký Vám bude nejlépe vyhovovat, se spodním osvětlením, s úložným prostorem pod postelí. Variant je nespočet, záleží jen na Vás, jakou cestou se vyberete.

Vaši domácnost se pokusíme vybavit dle Vašeho zadání a aktuálních trendů, dopřejte si kdekoliv v domě rozkvetlou louku v podobě barevného sametového polštářku, nové stolní lampy nebo hřejivé ovčí kožešiny ve vínových barvách.

Každý klient je individuální, snažíme se tedy i naše návrhy dělat jedinečný a žádné kopie.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo