Adami design - Řešení interiérů Brno

Interiér design

Adami Design hledá pro své zákazníky optimální řešení pro realizaci jejich interiérů. Svým zákazníkům nevnucujeme své výrobky, ale pomáháme jim vytvořit unikátní nové komerční, bytové, hotelové a jiné interiéry, které vyhovují jejich finančním a estetickým potřebám.

 • Palackého třída 3048/124
 • Brno - Královo Pole
 • 612 00
 • Kancelář se nachází v Novém Semilasee, parkovat přímo pod objektem z ulice Metodějova nebo přes ulic v Kartouzské tržnici.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Adami – kde interiérový design je domovem

Zajímá nás, co zrovna řešíte a co preferujete ve Vašem současném domově. Jaký design se Vám líbí a v čem se cítíte pohodlně a uvolněně. Dle informací od Vás se pokusíme navrhnout tu nejlepší dispozici v závislosti na daném prostoru a Vašich představách.

S námi rozhodně ušetříte spoustu času, peněz i nervů. Na konci naší společné spolupráce budete mít domov snů.

Mezi naše služby patří:

 • Návrhy interiérů
 • Vybavení interiérů
 • Nábytek na míru
 • Dárkový poukaz - Proměna interiéru

2D dispoziční řešení interiéru Vám poskytne informace o správném umístění nábytku.

3D vizuální návrh vám poslouží k tomu, abyste se do svého nového domova dokázali lépe vcítit a posoudit, zda vybrané barvy, tvary nábytku i jeho uspořádání v místnosti vám budou příjemné či nikoli. Návrhy doplňujeme odkazy k zařizovacím prvkům (sedací soupravy, židle, stoly, typový nábytek).

Dokud máme návrh vytvořený pouze v počítači, můžeme interiér libovolně měnit a vyzkoušet několik dispozičních variant, které vám připadají nejlepší a nejzajímavější, doplnit o další kusy nábytku, pohrát si s barvami atd.

3D vizualizace je také důležitá pro výrobce nábytku, který si rychleji udělá představu o požadovaném nábytku.

Nabízíme návrhy interiérů pro:

 • bytové prostory - dětské pokoje, ložnice, kuchyně, obývací pokoje, kanceláře, předsíně, koupelny, skříně na míru, vestavěné skříně,
 • komerční prostory - vybavení pro hotely, penziony, wellness studia, domovy pro seniory

Vytváříme 2D dispoziční řešení interiéru, kde klademe důraz na vhodnou ergonomie celého prostoru.

Chcete soliterní prvky nebo preferujete velké knihovny. Vytvoříme ten nejlepší návrh přímo pro Vás.

Vybavíme Vaši domácnost včetně kuchyně, kuchyni spojenou s jídelním koutem, menší kuchyňské kouty.

Méně někdy znamená daleko více. Současný trend je ve stylu minimalismu. Nicméně záleží pouze na Vás, co je pro Vás priorita.

Vybavení domácnosti se dá umocnit návratem do přírody. Jakékoli zelené stěny a doplňky buď v živé, nebo umělé podobě jsou právě in.

V kuchyních by určitě neměly chybět květináče s bylinkami. Velmi netradiční a působivé živé doplňky Vaši kuchyni či jiný kout domácnosti příjemně zútulní. Doporučuji současný trend - kokedami. Jedná se o jakousi mechovou kouli. Jde o rostlinu v kulatém balu tvořenou zeminou a obalenou mechem. Kokedam si věsí pomocí provázku například do stropu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo