Adami design - Řešení interiérů Brno

Interiér design

Adami Design hledá pro své zákazníky optimální řešení pro realizaci jejich interiérů. Svým zákazníkům nevnucujeme své výrobky, ale pomáháme jim vytvořit unikátní nové komerční, bytové, hotelové a jiné interiéry, které vyhovují jejich finančním a estetickým potřebám.

  • Palackého třída 3048/124
  • Brno - Královo Pole
  • 612 00
  • Kancelář se nachází v Novém Semilasee, parkovat přímo pod objektem z ulice Metodějova nebo přes ulic v Kartouzské tržnici.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Adami – kde interiérový design je domovem

Svým zákazníkům pomůžeme s vybavením domácnosti, usnadníme Vám výběr z bytových textilií, jako jsou záclony, závěsy, tapety, rolety, obklady stěn, nejvhodnější barvy na stěny.

Zajímá Vás co je zrovna aktuální designová novinka ve světě? Pro sezónu 2018-2019 to bude v podobě žlutého kovu - zlato, měď, bronz, mosaz… Přesně toto jsou tóny, které se v nejbližších měsících budou objevovat na nábytku.

Kovy nebudou dotvářet pouze nábytek, nýbrž i osvětlení – lampy a lustry.

Dalším prvkem, který oživí Vaši domácnost a interiéry jsou velkoformátové keramické desky imitující mramor a přírodní žulu.

Kámen se bude objevovat jak na pracovních deskách, tak i v koupelnách. Kámen v kombinaci se dřevem je velmi dominantní a nadčasový.

Co se barev týká, v domácnostech by určitě neměly chybět odstíny černé, šedé, pískové, barva oceánu v matných tónech.

Naše firma Vám navrhneme také kuchyni na míru. Pojďme se na ni podívat detailněji. Co se vybavení týká, nezbytné jsou: dřezy, baterie, vestavné odpadkové koše (nabízí se výsuvné s uchycením do dna, do boků skříně, na dveře), drtiče, osvětlení (bodová světla zapuštěná nebo přisazená, zářivkové světla, LED pásky, světelné police).

Navrhneme Vám ideální obývací pokoj včetně doporučení na vybavení a doplňky.

Například TV je již běžná záležitost v každé domácnosti a po pravdě, není ideálním kouskem pokoje. Představte si, že ji máte umístěnou v zrcadle neboli Mirror TV. Ideální pro místa v interiéru, kam se úplně TV nehodí nebo ji tam nechceme vidět. Jedná se o speciální zrcadlové panely, které pod svým povrchem ukrývají plochý televizor. Ve chvíli, kdy je TV vypnutá, se stěna chová jako zrcadlo, v momentě zapnutí televize se obrazovka zprůhlední a Vy můžete sledovat Váš oblíbený pořad.

Nejdůležitějším prvkem každého obývacího pokoje je sedačka. Zde by jste rozhodně neměli šetřit a dopřát si luxus, na sedačce budete trávit nejvíce času ve Vašem obývacím pokoji. Ušetřit se dá určitě na jiných doplňcích (svítidla, konferenční stolek, koberce…)

Navrhneme Vám řešení jakéhokoliv pokoje ve Vaší domácnosti, neváhejte se na nás obrátit.

Adami - kde design je domovem

Oživte si prostor návrhem iteriéru

Věděli jste, že aktuálním trendem současných interiérů jsou žluté kovy? Zdá se Vám, že Vašemu interiéru a Vaší domácnosti něco chybí a je ji potřeba oživit?

Je tady jeden osvědčený tip - originální zlaté doplňky jim rozhodně dodají šmrnc a punc luxusu.

Není potřeba celou domácnost všude pozlatit, v jednoduchosti je krása, postačí tedy pár doplňků v podobě polštářů, vázičky, rámečků na fotky nebo lesklého květináče.

Jsme tady pro Vás, našemu zákazníkovi nasloucháme a vytváříme návrhy dle Vašich představ, proto Vaše sny můžou být opravdovou realitou. Naše firma nabízí jak 2D dispoziční řešení prostoru, tak 3D vizuální návrhy pro bytové i komerční prostory. Vybavíme Vám domácnost doplňky, které Vám oživí interiér, zpříjemní rodinnou atmosféru. Poradíme s výběrem povrchů v jednotlivých místnostech.

Pokud se rozhodujete, jakým nábytkem Vaši domácnost, dětský pokoj, kuchyni, pracovnu, obývací pokoj či ložnici vybavíte, v první řadě se zamyslete z jakého materiálu.

Top číslo 1 je jednoznačně dřevo - splňuje nejvyšší standardy kvality. Je zcela zdravotně nezávadné, žádné uvolňování formaldehydů. Má dlouhou životnost, nenapodobitelnou vůni pryskyřice, která se line celým interiérem. Co se týká ceny, počáteční cena je o něco vyšší, nicméně z dlouhodobého hlediska vydrží 10x déle než jakákoliv imitace dřeva. Masivní dřevo neustále pracuje, věkem si vytváří úžasné přírodní odstíny tzv. patinu.

Oproti tomu LTD – lamino se jen snaží napodobit skutečnou krásu masivního dřeva, může mu konkurovat pouze v ceně.

Dopřejte si luxus a pořiďte do své domácnosti aspoň jeden kousek opravdové přírody.

Další zamyšlení stojí nad tím, čím oddělit jednotlivé místnosti. Řeč je o dveřích. Trendy ve dveřích se mění každým rokem, ale jedno zůstává stejné, dveře jsou vstupní bránou do Vaší duše, zkuste ji lehce otevřít a obklopit se něčím novým a krásným.

Za moderní dveře jsou nyní považovány dveře od podlahy ke stropu, vypadají elegantně a interiéru dodají správnou vzdušnost. U dveří však nerozhoduje pouze výška, ale také způsob otvírání. Dveře s klasickým otočným otvíráním, zaberou daleko více prostoru než dveře posuvné.

Posuvné dveře se nabízí buď plně zapuštěné v pouzdru ve stěně, nebo s posuvem po zdi. Jestliže se chcete vyhnout stavebním úpravám, je pro vás vhodná varianta s posuvem po zdiPosuvné dveře jsou nejen praktické, působí luxusně a velmi příjemně se používají, ale především vám ušetří spoustu místa, které můžete smysluplně využít třeba na umístění nábytku. Kromě dřeva a skla můžete použít například i zrcadlo.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo