AIRWAYNET a.s. (Praha 6 - Střešovice)

Poskytovatel bezdrátového vysokorychlostního internetu v Praze

Poskytovatel bezdrátového vysokorychlostního internetu v Praze a okolí pro domácnosti (wifi 2,4 a 5 GHz). Pro firmy a ISP nabízíme připojení ve vysoké kvalitě s garancí dostupnosti (5 GHz až 38 GHz).

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Hládkov 920/12
  • Praha 6 - Střešovice
  • 169 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Ohodnotit
Julda
24.1.2018
*
*
*
*
*

Tento internet nebrat za žádnou cenu.Dvakrát mi ho naistalova. a pokaždé nefungoval.Jednou na Praze 3, podruhé na Praze 4.Čtyřikrát technik za 1 měsíc a nic se nevyřešilo.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ PRO DOMÁCNOSTI

Představujeme vám internetové připojení bez omezení a dalších investic.

  • Internetové připojení bez dalších poplatků a investic - jen měsíční platba za zvolený tarif
  • Nulové zřizovací náklady - kompletní zprovoznění, včetně instalace, nastavení PC a aktivace zdarma
  • Bez jakéhokoliv omezení - internetové připojení bez omezení dat a času používání - bez FUP

GARANTOVANÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ PRO FIRMY

NOVÝ CENÍK PLATNÝ OD 1. 2. 2012

Upozornění pro naše stávající klienty: Vaše rychlost byla v průběhu měsíce ledna automaticky navýšena dle nového ceníku!!!

Představujeme vám stabilní internetové připojení se 100% garantovanou rychlostí a maximální dostupností.

Jedním z klíčových prvků prosperující společnosti je komunikace a přístup k informacím. Jelikož internetové připojení je dnes hlavním komunikačním kanálem obchodu a médiem s informacemi, je naprostou samozřejmostí pro každou firmu. Kvalitní a stabilní internetové připojení zvyšuje efektivitu práce a to může být častokrát náskokem před konkurencí. Právě proto internetové připojení pro firmy AIRWAYNET klade velký důraz na dostupnost a rychlost. Vedle řešení připojení k internetu nabízí firmám společnost AIRWAYNET i kompletní služby v oblasti síťové infrastruktury.

KONEKTIVITA (PRO POSKYTOVATELE - ISP)

Již několik let působíme jako dodavatel internetové konektivity těm, kteří staví své služby na kvalitě, dostupnosti a stabilitě.

Odběratelem naší internetové konektivity může být jak komerční poskytovatel internetového připojení (ISP), tak komunitní síť či jednotlivec. Díky kvalitnímu technologickému zázemí jsme schopni dodat konektivitu o vysoké spolehlivosti a kapacitě až 150 Mb/s full-duplex.

POKRYTÍ

Poskytujeme internetové připojení pro Prahu a její blízké okolí. Aktuálně pokrýváme 94,3 % hlavního města Prahy.

V případě zájmu o naše internetové připojení, využijte dotaz na dostupnost ve vaší lokalitě pomocí formuláře nebo telefonu +420 245 006 565. Pokud spadáte do Prahy a blízkého okolí, zašleme k vám technika pro proměření síly signálu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo