Tepelná čerpadla Spirála Nymburk

Jediný správný způsob, jak vodou vytopit dům

Zabýváme se výrobou tepelných čerpadel SPIRÁLA voda-voda. Tepelná čerpadla jsou uzpůsobená k odběru tepla přímo ze zdrojové vody. Do TC Spirála vyrábíme výparník, který umožňuje odebírat teplo z minimálního průtoku vody, přičemž nezáleží na kvalitě vody. Pracuje bez filtrace, údržby a prohlídek.

  • Hronětice 3
  • 289 21 Kostomlaty nad Labem
  • Najdete nás v bývalém zemědělském areálu Agrozet, vjezd do areálu ze silnice z Hronětic na Kamenné Zboží, za vjezdem do dvora hned vlevo.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nejlevnější zdroj tepla - tepelná čerpadla

Se stoupajícími náklady nyní spousta lidí řeší vhodný způsob vytápění.

V tabulkách provozních nákladů se můžete dočíst, že mezi nejlevnější zdroje patří tepelná čerpadla. Pokud připočteme spotřebu elektrické energie domácnosti, vycházejí nejlevněji.

Pokud chcete topit pohodlně, musíte si připlatit (plyn, centrální zásob. teplem, elektrokotel, …). U levnějších zdrojů tepla je zase potřeba pravidelně přikládat, rovnat a skladovat palivo, často jsou také spojeny s větším množství prachu v domácnosti. Tepelná čerpadla (dále TČ) patří k nejlevnějším a navíc bezúdržbovým zdrojům tepla. U TČ stačí nastavit pokojový termostat na vámi požadovanou teplotu. Nízká energetická náročnost a využití přírodní, nízkopotencionální energie minimalizuje zátěž na životní prostředí. Oproti konvenčním způsobům vytápění snižují tepelná čerpadla podstatně exhalace unikající do našeho ovzduší. Při provozu TČ nehrozí nebezpečí výbuchu, vznícení nebo otravy oxidem uhelnatým. Pokračování zde

Voda-voda Regulace Země-voda

Kotlíkové dotace 2017

Máte starý a nefunkční kotel? Nenechte si ujít jedinečnou možnost a pořiďte si zcela nové tepelné čerpadlo výměnou za svůj starý topný zdroj. Získejte dotaci. Velice rádi Vám pomůžeme zvolit správné čerpadlo pro Vaši domácnost. Více informací, jak o dotaci zažádat, se dozvíte na našem webu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo