Autolakovna Fencl & Mikoláš České Budějovice

Lakovaní všech typů automobilů

Autolakovna nabízí lakování všech typů automobilů, motocyklů a průmyslových dílů. Hlavní předností naší autolakovny je kvalita poskytovaných služeb a mnohaleté zkušenosti v oboru lakýrnictví. Použité špičkové materiály a naši proškolení pracovníci jsou zárukou kvality výsledné práce.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Suchomelská 2701
  • České Budějovice - České Budějovice 3
  • 370 04
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby autolakovny v Českých Budějovicích

Naší specializací je lakování všech typů automobilů a to i užitkových a nákladních vozů. Dále lakujeme motocykly, průmyslové díly a motorové veterány.

Cena je vždy smluvní, dle použitých materiálů a velikosti lakované části vozu. Pro informace o cenách nás neváhejte kontaktovat.

Klempířské práce a možnost odtahu vozidla

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit také klempířské práce, renovaci a leštění zašlých laků, svařování plastů a pod.

Součástí našich zakázek je také odtah lakovaného vozu a to jak z místa určení tak i zpět na původní místo. Jezdíme do vzdálenosti cca 20 km od Českých Budějovic. Delší vzdálenost je závislá na celkovém rozsahu zakázky.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo