Domov Lochovice - Domov pro osoby se zdravotním postižením

Svěřte se do péče sociálních služeb

Jsme příspěvkovou organizací Hlavního města Prahy. Náš domov pro osoby se zdravotním postižením v Lochovicích je registrovaným poskytovatelem pobytové sociální péče pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením. Nabízíme celoroční nepřetržité ubytování i týdenní stacionář rodinného typu.

tel:
+420 311 516 194
fax:
+420 311 516 194
e-mail:
domov@dzp-lochovice.cz
web:
www.dzp-lochovice.cz
 • Lochovice 222
 • 267 23 Lochovice
 • Dálnice D5, exit 28 Bavoryně, silnice 118, cca 12 km od dálnice, 22 km od Berouna či od Příbrami. Vlakem - Praha-Zdice-Lochovice-Protivín. Letecky -airport Dlouhá Lhota u Příbrami či Hořovice.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Základní poskytované služby Rozšířené poskytované služby


Domov pro osoby se zdravotním postižením

Poskytujeme pomoc či dopomoc osobám zdravotně znevýhodněným, které pro uspokojování svých každodenních potřeb potřebují stálou péči další osoby. Sociální péči poskytujeme v rozsahu týdenního stacionáře a stále péče - domov pro osoby se zdravotním postižením a to osoby ve věku 11 až 65 let s mentálním postižením či mentálním a kombinovaným postižením. Své služby poskytujeme zejména pro zájemce z území hlavního města Prahy a dále podle své kapacity i pro celou ČR.

Sociální péče a služby v Lochovicích

Základní rozsah služeb - poskytujeme ubytování, stravování, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomůžeme při hygieně. Organizujeme výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, terapeutické dílny. Zajistíme zprostředkování kontaktu s okolím a pomáháme s uplatňováním práv a obstaráváním osobních záležitostí u klientů zařízení.

Další poskytované služby - fakultativní služby podle potřeb či výběru klientů - rehabilitační služby, kadeřník, doprava klientů, vedení účetnictví klientů, doprovod při osobních cestách, herna VT a vytváření dovedností při obsluze PC, rekondičních týdenní pobyty, k dispozici jsou sportovní potřeby.

Pomáháme i stávajícím zákonným zástupcům či opatrovníkům vést svůj vlastní odpovídající rodinný život a zajišťovat i potřebnou péči o jejich nezletilého či zletilého potomka s výše uvedeným zdravotním postižením prostřednictvím Domova Lochovice.

Poskytované služby jsou určeny pro nekuřáky a pro osoby bez výraznějších psychiatrických či etopedických zdravotních problémů.


Získat bližší info o Domovu Lochovice

Virtuální prohlídka

Otevírací doba

 • Non-stop
 • Máme právě otevřeno

Novinky

 • 27.9.2016

  Exkurze do Chrustenické štoly.

 • 3.9.2016

  Zámecké slavnosti v Nalžovicích.

zobrazit více novinek
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo