Domov Lochovice - Domov pro osoby se zdravotním postižením

Svěřte se do péče sociálních služeb

Jsme příspěvkovou organizací Hlavního města Prahy. Náš domov pro osoby se zdravotním postižením v Lochovicích je registrovaným poskytovatelem pobytové sociální péče pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením. Nabízíme celoroční nepřetržité ubytování i týdenní stacionář rodinného typu.

tel:
+420 311 516 194
fax:
+420 311 516 194
e-mail:
domov@dzp-lochovice.cz
web:
www.dzp-lochovice.cz
  • Lochovice 222
  • 267 23 Lochovice
  • Dálnice D5, exit 28 Bavoryně, silnice 118, cca 12 km od dálnice, 22 km od Berouna či od Příbrami. Vlakem - Praha-Zdice-Lochovice-Protivín. Letecky -airport Dlouhá Lhota u Příbrami či Hořovice.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Poskytované služby


Domov pro osoby se zdravotním postižením

Poskytujeme pomoc či dopomoc osobám zdravotně znevýhodněným, které pro uspokojování svých každodenních potřeb potřebují stálou péči další osoby. Sociální péči poskytujeme v rozsahu týdenního stacionáře a stále péče - domov pro osoby se zdravotním postižením, a to osoby ve věku 11 až 65 let s mentálním postižením či mentálním a kombinovaným postižením. Své služby poskytujeme zejména pro zájemce z území hl. města Prahy.

Sociální péče a služby v Lochovicích

Základní rozsah služeb - poskytujeme ubytování, stravování, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomůžeme při hygieně. Organizujeme výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, terapeutické dílny. Zajistíme zprostředkování kontaktu s okolím a pomáháme s uplatňováním práv a s obstaráváním osobních záležitostí klientů zařízení.

Další poskytované služby - fakultativní služby podle potřeb či výběru klientů.


Získat bližší info o Domovu Lochovice

Virtuální prohlídka

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo