Václav Gracias - Zastřešení bazénů Hodonín

Zastřešení bazénů a zimních zahrad

Naše firma montuje a vyrábí atypická zastřešení bazénů, přístřešky a zimní zahrady. Zároveň provádíme specializované práce z polykarbonátu a jeho prodej.

  • Na Pískách 4118/6
  • Hodonín
  • 695 01
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Pod naše zastřešení nezaprší a nezaprší

Dodáváme atypická zastřešení pro bazény. Pomůžeme vám realizovat sen o zimní zahradě. Případně dodáme specializované práce s polykarbonátem, který také prodáváme.

Pro zastřešení bazénů a zimních zahrad využíváme nosnou konstrukci, která je následně opláštěna pro bazény polykarbonátem nebo pro zimní zahrady vyplněna plastovými okny nebo dveřmi.

Přestože má naše firma sílo v Hodoníně, uváděné typy práce provádíme po celé České republice. Rádi k vám přijedeme dohodneme, připravíme a provedeme realizaci s následnou montáží a vše dle vašich požadavků.

Kompletní realizace a montáž zimní zahrady

Zimní zahrada je oázou rodinného domu. Díky prosklení po celém obvodu je plná přirozeného světla a díky skvělé izolaci si v ní můžete pohodlně posedět i v zimních měsících. Ocelovou či nerezovou konstrukci předvyrobíme v naší dílně a následně ji na místě smontujeme s obvodovým pláštěm a střechou. Kombinace plastových oken a dveří umožňuje využít v létě zimní zahradu i jako krytou terasu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo