NaturaMed Pharmaceuticals

Kvalitní potravinové doplňky z Norska

Společnost NaturaMed byla založena v Norsku v roce 1991. Vyrábí pro Vás vysoce kvalitní doplňky stravy pocházející z nejmodernějších laboratoří v Norsku. Naše produkty pomáhají posílit a udržet si pevné zdraví.

  • U Smaltovny 625
  • České Budějovice - České Budějovice 4
  • 370 01
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Historie

Norsko je dobře známé délkou svého pobřeží a rybářským průmyslem. Ryby a mořské plody se z Norska vyvážejí do všech koutů světa. Upřednostňuje se hlavně norský losos, a to nejenom pro svoji dobrou chuť, ale také proto, že se považuje za zdravý pokrm bohatý na omega 3 mastné kyseliny. V Norsku se omega 3 rybí olej již skoro 200 let vyrábí jako léčivý prostředek.

To vše bylo důvodem k založení společnosti NaturaMed Pharma AS v roce 1991, která se rozhodla nabídnout zákazníkům z celého světa kvalitní potravinové doplňky s obsahem omega-3 mastných kyselin.

Se zvyšujícím se povědomím spotřebitelů o zdraví, se omega-3 stala nejvíce doporučovaným a preferovaným doplňkem stravy na celém světě.

Do České republiky vstoupila společnost v roce 2009 a začala nabízet norské potravinové doplňky také českým a slovenským zákazníkům.

Kvalita

Naše omega 3 se vyrábí ve výrobních závodech v Norsku, které se nacházejí asi hodinu jízdy jižně od Osla. Hypermoderní továrna na ploše téměř 20 000 čtverečních metrů s 85ti zaměstnanci zajišťuje výrobu jednoho z nejlepších výrobků omega-3. Výroba probíhá v souladu s takzvanými GMP normami, tedy schválenými průmyslovými normami pro výrobu potravinových doplňků.

Rybí olej pro výrobu našich doplňků zajišťuje firma Marine Harvest, která je největším chovatelem lososů na světě. Tento rybí olej je pod ochrannou známkou Xalar.

Jedinečnost oleje pro výrobu spočívá v tom, že je velmi čerstvý. Uplyne pouze několik hodin mezi tím, co losos plave ve fjordu a co je z něj poté extrahován olej v moderním závodě v blízkosti fjordu.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Doplňky stravy

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo