Elekt.cz - Elektrokola

Elektrické koloběžky a levná elektrokola

Prodáváme levná elektrokola, elektrické skútry a elektrické koloběžky. V naší nabídce naleznete i invalidní vozíky či doplňkové zboží Při nákupu přes náš e-shop máte dopravu zdarma.

  • Letecká 1355
  • Pardubice - Zelené Předměstí
  • 530 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodáváme elektrické koloběžky

Pořiďte si elektrický skútr, koloběžku nebo levné elektrokolo.

Nyní nabízíme elektrické koloběžky se sedátkem zdarma a ke skútru vám přibalíme přilbu a příslušenství. Sledujte naše stránky, ať neprošvihnete aktuální akci.

V naší nabídce naleznete i baterie a repasované baterie, které mají neomezené dojezdy.

Skútry    Koloběžky    Servis    

Nejširší nabídka levných elektrokol

Chtěli byste začít žít aktivněji, ale dlouho jste nesportovali? Elektrokolo je pro vás vhodnou alternativou pohybu. Tato kola stejně jako klasická mohou využívat cyklostezek a nepotřebujete na ně žádný speciální řidičský průkaz. Elektrokolo funguje jak s pohonem motoru, tak i jako klasické šlapací.

Naše firma Elekt nabízí širokou škálu levných elektrokol za výhodné ceny. V naší nabídce naleznete například Lion bat 36V/10 Ah od 6.990,-Kč nebo Pb bat 36V/12Ah od 3.500,-Kč. Rovněž nabízíme možnost přepletení kola na zátěž 150 kg nebo přestavbu vaše vlastního kola na elektrokolo.

Více v nabídce

Elektrokola

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Elektrokola

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo