GEOHEAT s.r.o. - Švédská tepelná čerpadla Brno

Komfortní vytápění pomocí švédských tepelných čerpadel NIBE

Naše firma se zabývá kompletními dodávkou tepelných čerpadel NIBE včetně záručních i pozáručních servisů, realizací podlahových topných systémů, topných těles, měření tepla pomocí kalorimetru do průtoku topného média 2,5 m3/hod., elektroinstalacemi, zabezpečovacími systémy a MaR.

  • Bosonožské náměstí 671/11a
  • Brno - Bosonohy
  • 642 00
  • Naše kancelář je v Brně - Bosonohách.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Tepelná čerpadla NIBE - úspora nákladů na vytápění

Jsme mladá dynamická firma se specializací na dodávky švédských tepelných čerpadel NIBE a to kompletně od úvodních nabídek, návrhů, výpočtů tepelných ztrát, zpracování projektů až po vlastní realizace.

V sortimentu této značky jsou tepelná čerpadla všech systémů (země-voda, voda-voda, vzduch-voda s vnitřním i vnějším provedením a také ventilační tepelná čerpadla). Jsme také držiteli certifikátu opravňující nás k provádění záručních i pozáručních servisů na švédských tepelných čerpadlech NIBE. Kromě návrhů, projektů, průkazů energetické náročnosti budov a vlastních realizací zajistíme pomoc při zpracování podkladů pro podání žádosti k získání státní dotace - Nová Zelená úsporám a Kotlíkové dotace.

Topné systémy včetně podlahového topení

Také poskytujeme kompletní dodávky topných systémů, ať už podlahové topení značek Toptherm, Herz, Rehau, nebo topná tělesa značek Korado, Purmo či hliníková Lipovica a nebo koupelnová P.M.H. Jedná se o velice komfortní, nízkoenergetické a úsporné nízkoteplotní vytápění.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle potřeby a domluvy!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo