GEOHEAT s.r.o. - Švédská tepelná čerpadla Brno

Komfortní vytápění pomocí švédských tepelných čerpadel NIBE

Naše firma se zabývá kompletními dodávkou tepelných čerpadel NIBE vč.záručních i pozáručních servisů, realizací podlahových topných systémů, topných těles, solárních systémů, měření tepla pomocí kalorimetru do průtoku topného média 2,5 m3/hod., elektroinstalacemi, zabezpečovacími systémy a MaR.

  • Bosonožské náměstí 671/11a
  • Brno - Bosonohy
  • 642 00
  • Naše kancelář je v Brně - Bosonohách.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Úspora nákladů na vytápění

Jsme mladá dynamická firma se specializací na dodávky švédských tepelných čerpadel NIBE a to kompletně od úvodních nabídek, návrhů, výpočtů tepelných ztrát, zpracování projektů až po vlastní realizace. Nabízíme dodávky a montáže na klíč švédských tepelných čerpadel přední světové značky NIBE.

V sortimentu této značky jsou tepelná čerpadla všech systémů (země-voda, voda-voda, vzduch-voda s vnitřním i vnějším provedením a také ventilační tepelná čerpadla). V tomto oboru máme více než čtrnáctileté zkušenosti. Jsme také držiteli certifikátu opravňující nás k provádění záručních i pozáručních servisů na švédských tepelných čerpadlech NIBE. Kromě návrhů, projektů, průkazů energetické náročnosti budov a vlastních realizací zajistíme pomoc - zpracování podkladů pro podání žádosti k  získání státní dotace - Nová Zelená úsporám.

Do našeho pracovního nasazení také patří v nemalé míře kompletní dodávky topných systémů, ať už podlahové topení značek Toptherm, Universa, Rehau, nebo topná tělesa značek Korado, Purmo či hliníková Lipovica a nebo koupelnová P.M.H. V kombinaci s tepelnými čerpadly NIBE se jedná o nízkoenergetické a velice komfortní a úsporné nízkoteplotní vytápění.

Naše činnost také neustále roste v oblasti kompletních dodávek a montáží solárních systémů značky NIBE v kombinaci s akumulačními nádobami a bojlery DZ Dražice, na nějž je také možnost získání dotace v programu Nová Zelená úsporám.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Dle potřeby a domluvy!

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo