REIWAG Facility Services - Kompletní správa budov Praha

"Chceme potěšit naše zákazníky"

Jsme společnost poskytující služby týkající se kompletní správy budov - úklidové práce, strážní a recepční služba, technická administrativní správa, údržba zeleně, odvoz odpadu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 236 040 050
fax:
+420 236 040 051
e-mail:
reiwag@reiwag.cz
web:
www.reiwag.cz
  • Perucká 2542/10
  • Hlavní město Praha - Vinohrady
  • 120 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme spokojeni ve chvíli, kdy je spokojený zákazník

REIWAG Facility Services s.r.o. je dceřinou společností rakouské společnosti REIWAG Facility Services GmbH. Na českém trhu působí již od srpna roku 1991. Stol tradice mateřské společnosti potvrzujeme připraveností našich zaměstnanců, kteří jsou již od prvního pracovního dne vybaveni nutným odborným zázemím a know how, které se neustále přizpůsobuje vzrůstajícím požadavkům trhu.

REIWAG Facility Services GmbH obdržela již vícekrát ocenění „Europe Top 500“. Svůj podíl na tom má i 3000 zaměstnancům a roční obrat kolem 60 miliónů Eur. Skupina REIWAG Facility Services působí v Rakousku, České republice, Slovensku, Chorvatsku, Rumunsku a Srbsku.

  

Naše pevné finanční zázemí umožňuje našim klientům využívat výhody námi nastavených moderních technologií a rozvojů. Klademe velký důraz na výběr kvalitních dodavatelů. Stejně tak se při výběru našich zaměstnanců snažíme vycházet vstříc požadavkům našich klientů. Díky našemu mezinárodnímu propojení a naší velikosti máme bezprostřední přístup k informacím o inovacích úklidových prostředků a chemie, které využíváme ke zvýšení spokojenosti našich klientů.

Námi nabízený balíček služeb splňuje vysoké evropské normy s ohledem nejen na kvalitu zaměstnanců, ale i používaných úklidových technologií.chceme stále dosahovat profesionálních a efektivních služeb, proto se naši kolegové průběžně účastní školení a dalšího vzdělávání. Pravidelná školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a na neustálé kontroly dodržování bezpečnostních předpisů jsou u nás samozřejmostí.

Základními kameny kvality našeho úspěchu jsou měsíční dotazníky s hodnocením, kterým neustále analyzujeme zájmy našich klientů a přijaté otázky neprodleně zodpovídáme. Na základě tohoto systému kvality Vám můžeme jako reference předložit i roky zpětně spokojenost našich zákazníků.

Provozní  a pracovní postupy máme certifikovány dle normy ČSN ISO 9001.

V současné době se česká pobočka stará o více než 211.000 m2. Díky širokému rozsahu nabízených služeb nabízíme profesionální kvalitu jak pro kancelářské budovy, venkovní prostory, tak také pro zdravotnické instituce. Naše stávající portfólio zahrnuje zákazníky z různých oborů.

V případě našich služeb jde o komplexní záležitost, nabízíme kromě úklidu také balíčky služeb šité na míru našim zákazníkům jako jsou recepční služby, venkovní  úklid, ostraha budov, dodávka hygienického materiálu nebo kompletní facility management.

Věříme, že Vás naše představení zaujalo a těšíme se, že se brzy přidáte k našim spokojeným zákazníkům.

Více informací

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo