SPIN SERVIS s.r.o. (Brno - Trnitá)

XEROX Premier Partner

Firma od roku 1991 zastupuje značku XEROX na trhu především jihomoravského kraje. Řeší tedy prodej a servis zařízení XEROX - kopírky, tiskárny, multifunkční zařízení, systémy pro skenování s OCR, analýzy tiskového prostředí, poradenství v oblasti tisku. Tiskárny a servis pro malonákladový tisk.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 531 012 222
fax:
+420 531 012 200
e-mail:
obchod@spinservis.cz
web:
www.spinservis.cz
 • Křenová 409/52
 • Brno - Trnitá
 • 602 00
 • Z malého městského okruhu sjezd na ulici Křenová, po cca 1km směrem od centra po pravé ruce budova NOSRETI - bezplatné parkoviště pro zákazníky je za budovou - vjezd z ulice Čechyňská.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

V oblasti kancelářského tisku SPIN SERVIS doporučí řešení tisku pro malé firmy, kanceláře, živnostníky, ale i komplexní řešení pro velké korporace či instituce. U menších řešení jde o optimalizaci stávajícího tiskového vybavení tak, aby celkové náklady na tisk byly nízké a současně řešení bylo funkční tak, aby umožňovalo efektivní růst samotného podnikání - aby se pracovníci věnovali své náplni práce naplno a nerozptylovaly je starosti o zajištění tisku.

Obvykle jde o centralizaci tisku na multifunkční zařízení s nejnižšími náklady na tisk a vyřazení lokálních tiskáren s drahými náklady na provoz (levné pořízení tiskáren, ale s vysokými náklady na tonery, válce, servis,...). Takto centralizovaná pracoviště mohou být i stávající tisková zařízení nebo může SPIN SERVIS doporučit dodání nových ze sortimentu XEROX.

Nejčastěji prodávaná zařízení v této oblasti jsou XEROX WORKCENTRE 3615 nebo XEROX WORKCENTRE 6605. U pracovišť s větším tiskovým objemem, případně s potřebou tisku formátu A3 jsou nejprodávanější zařízení XEROX WORKCENTRE 5330 nebo XEROX WORKCENTRE 7220.

U rozsáhlejších řešení SPIN SERVIS provede bezplatnou analýzu současného tiskového prostředí a navrhne optimální řešení vedoucí ke snížení nákladů na tisk (obvykle o cca 30%) a současně k nárůstu produktivity společnosti či instituce. U těchto větších řešeních může SPIN SERVIS nabídnout i vzdálený dohled na zařízení prostřednictvím Globálního Dohledového Centra, které zajistí proaktivní dohled nad provozem, odhalování závad v reálném čase, objednávání spotřebních materiálů a servisu - jedná se o službu Řízených Tiskových Služeb (Managed Print Services), která je vlastně outsourcingem kompletních tiskových služeb. Cílem je dosáhnout maximální funkčnosti a pohotovosti tiskového prostředí a tím i růst produktivity organizace zákazníka. Ať už u zákazníků s menším objemem tisku nebo u velkých korporací může SPIN SERVIS díky nadstandardní výbavě zařízení XEROX řešit i takové procesy jako tisk z mobilních zařízení (tisk z tabletů, tisk ze smart phonů) nebo pokročilé skenování s rozpoznáním znaků (OCR) s přímou distribucí ze stroje do určeného síle (adresáře na serveru, prostor v cloudu, e-mailová adresa, konkrétní adresář v jednotlivých PC, atd...)

V oblasti produkčních strojů (tisková zařízení pro poskytovatele tiskových služeb - tiskárny, grafická studia, kopycentra, mailingové agentury, atd...) SPIN SERVIS poskytne bezplatnou konzultaci, jak řešit konkrétní potřebu produkčního tisku, připraví precizní nabídku, dodá zařízení, zajistí servis produkčních strojů a umožní tím růst vlastního podnikání zákazníkům.

Nejčastěji prodávané zařízení XEROX C75. Včetně těch nejvyšších technologií, jako jsou zařízení XEROX 2100, XEROX C1000 nebo XEROX iGEN 150 nebo velkoformátový systém XEROX IJP 2000, která umožní tisk zakázek v malých nákladech, ale v celkovém objemu až milionů stran měsíčně. Kvalita tisku minimálně srovnatelná s ofsetovým tiskem, náklady na tisk postavené na pevné ceně za stranu, SW pro personalizaci a tvorbu ochranných prvků (mikrotext, infratext, korelační znaky, QR kody, čárové kódy,...) zdarma, exkluzivní přístup k cenám materiálů Xerox, možnost rychlého zřízení webového prostředí pro sběr zakázek - web to print - možnost okamžitého spuštění. Tímto systémem je možno řešit jak zakázky od běžných uživatelů (například fotokalendáře, fotoknihy), tak od uživatelů požadujících tisk z vlastních dat (katalogy, letáky, výroční zprávy, atd....).

Systém pak umožní evidenci zakázek, sledování jejich výroby, podklady pro fakturaci nebo platba platební bránou, podklady pro expedici a umožní producentovi precizní přehled o vyrobených zakázkách. Součástí je i marketingový a bonusový systém.

SPIN SERVIS je ryze česká společnost se 16ti zaměstnanci a ročním obratem kolem 50 milionů Kč. Společnost má 5 spoluvlastníků, kteří sami pracují na obchodních a servisních pozicích - tím je zajištěn maximálně vstřícný přístup k potřebám zákazníků. Každý rok pak SPIN SERVIS pořádá setkání uživatelů spojené s posezením ve vinném sklípku, kde zákazníci mají příležitost i neformálně prodiskutovat svoje potřeby a náměty k vylepšení spolupráce s vedením společnosti SPIN SERVIS.

Otevírací doba

 • Po 7:3016:00
 • Út 7:3016:00
 • St 7:3016:00
 • Čt 7:3016:00
 • 7:3016:00
 • Máme právě otevřeno

 • Individuální podmínky!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo