EKOELEKTRO - Centrální a průmyslové vysavaše Beam

Servis centrálních vysavačů a čističek vzduchu

Centrální vysavače Beam a čističky vzduchu Beam Electrolux dodáváme do bytů, rodinných domů i průmyslových objektů. Jejich největší výhodou je plně bezúdržbový, vertikálně pohyblivý filtr z tkaniny GORE. Zajišťujeme poradenství, montáž i záruční a pozáruční servis.

  • Doloplazy 272
  • 783 56 Doloplazy
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Spolehlivé centrální vysavače

Centrální vysavače BEAM prodáváme již 25 let. Garantujeme jejich spolehlivost a kvalitu a oceňujeme dokonalý design i maximální odolnost. Jsou nepostradatelnými pomocníky pro efektivní úklid - zbaví vás prachu, alergenů, vody i mokrých nečistot.

Jednotlivé zboží vám můžeme zaslat poštou. Centrální vysavače instalujeme na novostavbách, v bytech i průmyslových objektech. Podle vašeho přání jsme připraveni nainstalovat i centrální vysavače jiných značek. Nabízíme také montáže a zprostředkování fotovoltaických elektráren.

Čističky vzduchu

Efekt centrálních vysavačů doplňují i naše čističky vzduchu Oxygen Ultra. Výrazně snižují prašnost a obsah alergenů ve vzduchu. Další velkou výhodou čističek vzduchu je i unikátní technologie PlasmaWave.

Rádi vás s centrálními vysavači i čističkami seznámíme, předvedeme vám je a zodpovíme všechny vaše dotazy. Naše ochranná známka Ekoelektro je zárukou kvalitních a nadčasových služeb. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo