Šimandl s.r.o. - Profesionální vysoušení Plzeň

AE vysoušeče... z vlastní zkušenosti

Vysoušení založené na profesionálním přístupu! Voda zateklá v podlahách, stropech a střechách? Vlhké sokly? Voda vzlíná do stěn? Vysoušení podlah před pokládkou krytin v novostavbách nebo při rekonstrukcích.

  • Na Roudné 1558/104
  • Plzeň - Severní Předměstí
  • 301 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Profesionální vysoušeče a odvlhčovače

Neváhejte nás kontaktovat, nalezneme řešení odvlhčování Vašeho případu, po dohodě přijedeme v nejkratším možném termínu a provedeme kompletní instalaci vysoušení, připravíme podklady pro pojišťovnu.

Vytopené podlahy dokážeme vysoušet bez vrtání, více najdete na našich specializovaných stránkách.


Měření vlhkosti

Disponujeme několika přístroji pro měření vlhkosti před vysoušením, které nám pomohou rozhodnout o vhodné technologii odvlhčování.


Vysoušení dutin

Vysoušením dutin rozumíme především odvlhčování v předstěnách, ve dutých trámových stropech, v trámových stropech a podlahách vyplněných škvárou, v sádrokartonových stěnách, v podhledech, střechách.

Pro tento proces disponujeme všemi potřebnými technickými prostředky, včetně prostředků pro ošetření prostoru proti vniku plísní


Sanace po vytopení

Pokud dojde v objektech k úniku vody do podlah, nemusí následky být zjevné na prvý pohled, ale časem dojde ke vzlínání vody do stěn. V mnoha případech je toto doprovázeno vznikem plísní a po určitém čase i nepříjemným zápachem.

Pro všechny tyto případy sanace škod nabízíme efektivní řešení pomocí jednotlivých technologií vysoušení podlah nebo jejich kombinací – dilatační spárou nebo vrtáním.

Plísně likvidujeme ihned při příchodu na stavbu, vždy je náš technik vybaven vhodnými fungicidy. Následně odkážeme také pomocí speciální technologie podpořit likvidaci a prevenci přímo v podlahách.


Vysoušení bez destrukce podlah

Odstranění vody z izolačních vrstev podlah bez její destrukce naší technologií je výhodnou metodou zejména v případech, kdy nedošlo k poškození podlahových krytin, tyto není potřeba odstraňovat a tam, kde je podlahové vytápění jakéhokoliv typu.

Pro použití této technologie postačuje dilatační spára u zdi široká pouhé 2-3mm.


Odvlhčení podlah vyvrtanými otvory

Technologie vrtáním podlah je mírně destruktivní, avšak velmi účinná. Po ověření všech možností a jejich efektivity volíme otvory o průměru 50mm, které zaručují kvalitní prostup vzduchu. Tyto otvory mohou být následně po vysušení snadno zapraveny.


Likvidace nežádoucích plísní

Doprovodným jevem vlhkosti bývá často vznik plísní, hub, dřevokazných organismů. Při při vzniku plísní naše firma aplikuje různá řešení. Je důležité zahájit aplikaci v co nejkratším čase po zjištění zasažení, neboť pokud se začne vysoušet před likvidací projevů, může díky poklesu vlhkosti dojít ke snaze organismů se množit.


Vysoušeče, turbiny a doprovodné technologie

K vysoušení podlah využíváme odvlhčovače o výkonu 22, 32, 50 a 100 litrů za 24 hodin, které nasazujeme dle velikosti vysoušených prostor.

Celý proces můžeme zcela automatizovat použitím odvlhčovačů s odčerpáváním kondenzátu až do výšky 6m, takže není třeba žádné obsluhy a přítomnosti jak klienta, tak pracovníka naší firmy při vylévání kondenzátu.


Půjčovna vysoušečů

Disponujeme rozsáhlou půjčovnou vysoušečů, turbin, topidel. Všechny stroje v bezvadném stavu a v různých výkonových řadách.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo