PROKOM R & S s.r.o. (Opava - Kateřinky)

Finské stavební materiály.

Výhradní dovozce finských stavebních materiálů. Dovážíme finský asfaltový střešní šindel KATEPAL, tepelně upravené dřevo pro fasády a terasy ThermoWood, podložku pod plovoucí podlahy TUPLEX. Z masivu ThermoWood vyrábíme dřevěný zahradní nábytek PROWOOD. Působíme v celé ČR, nabízíme dopravu zdarma.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 553 733 920
fax:
+420 553 733 921
e-mail:
prokom@prokom.cz
web:
www.prokom.cz
facebook:
prokom.cz
  • Pekařská 1641/79b
  • Opava - Kateřinky
  • 747 05
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naše společnost se od roku 1996 specializuje na dovoz finských komodit, které jsou spjaté s vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Finský asfaltový střešní šindel KATEPAL si vybudoval za 18 let pozici nejkvalitnějšího produktu v této kategorii za velmi rozumnou cenu. Na šindele KATEPAL je poskytována 30-ti letá záruka. Šindele KATEPAL jsou SBS modifikované a mají až dvojnásobnou životnost oproti klasickým oxidovaným střešním šindelům.

Dřevo ThermoWood je finská tepelně zpracovaná borovice, která se vyrábí speciální technologií za pomocí tepla a vodní páry při teplotě až 212°C. Výrobní proces je zcela ekologický a dřevo použité pro výrobu pochází z finských lesů, což je deklarováno certifikátem obnovitelných zdrojů PEFC. ThermoWood vyniká svou rozměrovou stálostí, biologickou odolností a životností minimálně 30 let při použití v exteriéru i ve velmi vlhkém vnitřním prostředí jako jsou sauny, wellness atd.. Dřevo ThermoWood se používá na terasy, fasády a veškeré exteriérové a interiérové aplikace, které jsou zatížené nadměrnou vlhkostí a očekává se jejich vysoká životnost. Potenciál tohoto velmi kvalitního dřeva jsme se snažili využít na maximum a v roce 2006 jsme začali z masivu ThermoWood vyrábět dřevěný zahradní nábytek PROWOOD.

Zahradní nábytek PROWOOD je díky své bytelné konstrukci a této kvalitní surovině ojedinělým produktem a je vyhledáván stále více zákazníky. Doplňkem v naší nabídce je podložka pod veškeré plovoucí podlahy TUPLEX, která je díky své lehké konstrukci ideální podložkou pod plovoucí podlahy s podlahovým vytápěním.

Naše cenová politika je zaměřená na to, aby byly naše produkty dostupné všem okruhům našich zákazníků, proto nabízíme kvalitu za velmi rozumné ceny.

Dodávka našich produktů je spjata i s řadou služeb pro zákazníky, kteří mohou zejména ocenit dopravu zdarma v rámci celé ČR.

Od roku 1996 jsme si vybudovali postavení dodavatele velmi kvalitních finských produktů ve spojení s rychlým a spolehlivým servisem.


Katalog šindele KATEPAL

Katalog dřeva ThermoWood

Katalog zahradního nábytku PROWOOD

Leták podložky TUPLEX

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo