Vinitas, k.s. - Vinotéka (Chrustenice)

Kvalitní vína z celého světa

On-line vinotéka pro Váš spokojený nákup vín z celého světa. Dovážíme pro Vás kvalitní, pečlivě vybraná vína přímo z osvědčených vinařství z prestižních oblastí. Náš přístup vychází z příznivé ceny, kvalitního vína, optimálního skladování a maximální spolehlivosti a flexibility vůči zákazníkům.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Chrustenice 213
  • 267 12 Chrustenice
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Procházet e-shop

Společnost Vinitas pro Vás od roku 2005 dováží osobitá vína z významných světových vinařských oblastí za příznivé ceny. Jedná se vždy o kvalitní červená, bílá, růžová, perlivá i šumivá vína, která dovážíme přímo z osvědčených vinařství s tradicí. Zaměřujeme se na malá a střední rodinná vinařství z významných vinařských oblastí z Francie, Itálie, Austrálie, Chile, Argentiny, Jižní Afriky a Rakouska. Naším cílem je nabídnout špičková vína s co nejlepším poměrem kvality a ceny. Provozujeme e-shop na www.vinitas.cz.

Prestiž našich vín

Vína, která dovážíme, jsou často vysoce hodnocena renomovanými nezávislými odborníky či mezinárodně uznávanými odbornými publikacemi (Decanter, The Wine Spectator, The Wine Advocate, Gambero Rosso) a umisťují se na předních příčkách vinařských soutěží (Colmar, Macon, Bruxelles, Beaune). Abychom zachovali a podtrhli jedinečnost našich vín, skladujeme je v optimálních podmínkách klimatizovaného sklepa.

Spolehlivost, maximální flexibilita a profesionální přístup obchodníka s vínem je pro nás samozřejmostí při každém setkání se zákazníkem. Snažíme se znalcům a milovníkům vína nejen z Berouna a okolí zprostředkovat zážitek z kvalitního, osobitého a optimálně skladovaného nápoje, který nenajdou v každé druhé vinotéce, navíc za příznivou cenu.

Rozvoz vín

Pro zákazníky z Berouna a blízkého okolí nabízíme exkluzivní službu - rozvážíme lahvová i sudová vína v jakémkoliv množství při objednávce nad 100 Kč. Cena tohoto rozvozu je symbolických 10 Kč, při objednávce nad 200 Kč je rozvoz zdarma.

Osobní odběr objednávek

Našim zákazníkům nabízíme možnost osobního odběru zdarma,  a to v sídle společnosti Vinitas v Chrustenicích. Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.

Věrnostní program

Již při prvním nákupu můžete využít slevu 5% na nákup vín se Sphere card. Každých 30 Kč nákupu = 1 bod. Získané body můžete uplatnit jako slevu na nákup v e-shopu. Více viz Věrnostní program

Newsletter

Chcete mít přehled o aktuálním dění v našem e-shopu či prodejně? Odběratelé našeho newsletteru jsou jako první informováni o novinkách, slevových akcích či jiných zvýhodněných nabídkách. Vaše odběry můžete pohodlně spravovat na této stránce

Jsme tu pro Vás!

V naší on-line vinotéce si vyberete prověřená vína, která vyhovují Vašim představám. Jsme připraveni zodpovědět jakýkoliv dotaz a vyjít Vám maximálně vstříc. Po předchozí domluvě jsme Vám rádi kdykoliv k dispozici i mimo otevírací dobu.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo