KERAMOST, a.s. – Zpracování nerostných surovin

Znělec, metakaolin, vysoušedla

Jsme výrobcem upravených betonitů s širokým využitím. Do sortimentu patří metakaolin, znělec, vysoušedlo pro obalovou techniku a rovněž hrudkující steliva pro chov koček.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  •  79
  • 434 01 Želenice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zpracování a produkce nerostných surovin

Jsme předním evropským zpracovatelem a producentem nerostných surovin s širokou škálou využití. Hlavními aktivitami je těžba a úprava nemetalických surovin - zejména bentonitů, znělce, vysoušedla a metakaolinu. I přes rostoucí konkurenci neustále zvyšujeme obrat a podíl nejen na trzích Evropské unie. Základem výrobkového portfolia jsou vlastní rozsáhlá ložiska se zásobami nerostných surovin. Vývoj nových produktů a aplikací probíhá ve spolupráci s evroskými univerzitami a vědecko-výzkumnými institucemi.

Znělec

Pro oblast keramického průmyslu nabízíme kvalitní výlevnou alkalickou horninu stabilního chemického složení, zvanou znělec. Používá se jako tavivo do keramických hmot a sklářských kmenů tam, kde není rozhodující obsah barvicích oxidů.

Dodávky

Dodáváme mletý nebo kusový, tříděný ve frakci 0 - 1,25 mm, 0 - 2 mm, 0 - 3 mm a 0 - 4 mm. Dodávky jiné zrnitosti jsou možné po domluvě. Provozní doba nakládky je od 6:00 do 14:00 hodin nebo v jiném čase je nakládka možná po domluvě.

Vyrábíme také HRUDKUJÍCÍ STELIVA PRO KOČKY

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo