MISTRAL PLUS s.r.o. - Nátěrové hmoty Brno

Aby Váš svět byl barevnější, né jen černobílý

Naše společnost MISTRAL PLUS s.r.o.,se specializuje na prodej a míchání nátěrových hmot a barev značky VIP Italy,Colorlak a DULUX. Jedná se o barvy do interiéru,na fasádu,na dřevo,kov a jiný podklad.Dodáváme i zateplovací systémy na domy,včetně probarvených omítkovin a mozajek na sokly.

  • Táborská 3203/80
  • Brno - Židenice
  • 615 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kvalitní barvy pro profesionály

Naším cílem je oslovit profesionální malíře, fasádníky, designéry, architekty a stavební společnosti.

Na našich stránkách najdete informace o produktech VIP Italy, DULUX, Colorlak.

Máme míchací stroje na namíchání jakéhokoliv produktu značky VIP Italy a DULUX, ať již se to týká barev do interiéru, na fasádu, na kov, dřevo, univerzální barvy, ale i penetrace. Jsme schopni vám namíchat barvy VIP Italy a DULUX na počkání, popřípadě dle dohody do druhého dne.

Naším velkým zájmem je především být v kontaktu s profesionálními malíři, kteří s těmito vysoce kvalitními barvami VIP Italy a DULUX pracují. Jsme schopni jim zajistit veškerou podporu a servis, který potřebují pro svou náročnou práci s těmito barvami značek VIP Italy a DULUX.

Na distribuci značky VIP ITALY, jsme získaly výhradní obchodní zastoupení pro celou Českou republiku, Slovenskou republiku a nyní i Polsko. Tyto vysoce profesionální barvy - nátěrové hmoty jsou podrobovány velmi náročným testům v náročných klimatických podmínkách města BENÁTEK a jeho okolí, kde je kladena velká zátěž týkající se vlhkosti a vysokých teplot. Pokud tyto barvy - nátěrové hmoty v těchto podmínkách obstojí, pak jsou teprve zařazeny na zahraniční trh. Tam také vyvinuli velmi vynikající nátěrovou hmotu - stěrku PITTURA THERMOISALANTE A ANTICONDENSANTE, což je tepelně izolační a antikondenzační nátěr do interiéru, plně nahrazující zateplení domů. Hojně se používá na památkově chráněné budovy, kde nelze provést kompletní zateplení budovy (opláštění), proto se provádí zateplení interiéru.Na tuto nátěrovou hmotu - stěrku jsou vydány atesty jednak v městě Boloni, tak i u nás ve Zlíně.

Dále bychom chtěli upozornit na velmi kvalitní, profesionální antikorozní email na bázi syntetické pryskyřice a kysličníku šupinového železa pod názvem FERRANTICO. Zajišťuje vysokou odolnost kovových povrchů a zároveň jim poskytuje hezký a starobylý patinovaný vzhled, typický pro tepané železo. Nyní je tento antikorozní email FERRANTICO rozšířen o nanášení na kov, pozink, dřevo, ale i na PVC.

Otevírací doba

  • Po 8:3016:30
  • Út 8:3016:30
  • St 8:3016:30
  • Čt 8:3016:30
  • 8:3016:30
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo