Presbeton Nova, s.r.o. (Olomouc - Chválkovice)

Betonové výrobky s fantazií

Přední český výrobce betonových prvků - venkovní dlažby, zdicí prvky (tvarovky, ztracené bednění), obrubníky a žlaby, palisády, okrasné a svahové tvárnice, květináče, lavičky, betonové sedáky a skate prvky, schodišťové stupně a montovaná schodiště.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 587 419 162
fax:
+420 587 429 257
e-mail:
info@presbeton.cz
web:
www.presbeton.cz
facebook:
facebook.com/presbeton.cz
pinterest:
pinterest.com/presbeton
  • U panelárny 594/6C
  • Olomouc - Chválkovice
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Slovo kvalita nebereme na lehkou váhu

Kvalita pro nás znamená jasné měřítko úspěchu, proto využíváme systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001, který byl v roce 2005 doplněn o systém environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14 001. V rámci snahy o neustálé zvyšování kvality našich produktů byl v roce 2011 zahájen provoz firemní zkušební laboratoře, která spoluzajišťuje přísnou kontrolu výroby. Od roku 2011 je jedním ze 7 členů Asociace českých betonářů, která považuje za svůj zcela prioritní úkol průběžně u svých členů dbát na kvalitu produkovaných výrobků a to dle nejpřísnějších kritérií pro hodnocení kvality výroby v ČR.

Katalog výrobků pro Autodesk Revit

Pro práci projektantů a architektů jsme připravili elektronický katalog výrobního sortimentu (betonové dlažby, obrubníky, zdicí prvky, ploty, venkovní architektura, schodiště, palisády a doplňky), který obsahuje 3D knihovní prvky, tzv. rodiny, které lze využít v programu Autodesk Revit a zároveň programový doplněk, tzv. API, pro tento program, který automaticky generuje pokládky dlažeb. Navíc jsou k dispozici definice šraf pro AutoCAD znázorňující tyto pokládky. Jedná se tak o nejrozsáhlejší katalog uceleného sortimentu výrobků pro uživatele Revitu v ČR, který ušetří hodiny času při vkládání těchto prvků do projektu.

Katalog a pracovní postupy ke stažení

Centra inspirace

Naše výrobky si můžete prohlédnout v jednom ze šesti Center inspirace, která se nacházejí v Bystrovanech,Drahotuších, Slavíči, Poříčí nad Sázavou, Pardubicích a Lužci nad Vltavou.

Služby

Budeme velmi rádi, pokud využijete služeb našeho Centra venkovní architektury nebo Stavebního závodu.

Prodejní místa

Výrobky PRESBETON Nova, s.r.o. můžete zakoupit v široké síti smluvních partnerů po celé české a slovenské republice.

Venkovní dlažby

Zdicí prvky

Městský mobiliář

Schodiště

Fasádní systém

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo