ATP-HEAT – Řešení následků havárie vody Praha

Technické vysoušení konstrukce podlah a zdiva

Vyřešte následky havárie vody pomocí služeb specialistů. Vysoušení zajišťujeme rovněž u podlah před pokládkou parket či podlah s tepelnou izolací. Provádíme specializovaná měření vlhkosti, odstraňování plísní i temperování staveb. Vysoušeč vlhkosti vám také rádi zapůjčíme nebo prodáme.

 • Primátorská 160/25
 • Praha 8 - Libeň
 • 180 00
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

E-shop odvlhčovače a topidla 


Zajistíme vysoušení při haváriích vody

Jsme specialisty na problémy spojené se zatečením vody do stavebních konstrukcí. Zvláště se zaměřujeme na vysoušení zatečených konstrukcí podlah s tepelnou izolací. Na českém trhu působíme už od roku 2005.

V případě havárie vody jsme připraveni kompletně zajistit vysušení objektu. Zároveň provádíme vysoušení povrchů podlah před pokládkou parket, plovoucích a vinylových podlah. Kapacitně zvládáme vysoušení od jednotlivých místností po celé stavby. V rámci odstranění následků havárie vody provádíme i dokončovací stavební práce.

V rámci zimních opatření zabezpečujeme temperování staveb a vytápění hal!

Pronajmeme vám profesionální odvlhčovač vzduchu

Součástí nabídky našich služeb je také půjčovna odvlhčovačů vzduchu. Zároveň je možné si zakoupit odvlhčovač z našeho e-shopu. V sortimentu jsou designové bytové odvlhčovače, průmyslové odvlhčovače a výkonné stavební odvlhčovačem s výkonem až 150 litrů/24 hodin.

Provádíme odborná měření vlhkosti, včetně termovizních měření

Součástí našich služeb jsou rovněž měření rozsahu a stupně vlhosti. S tím i souvisí i pomoc při řešení tvorby plísní - navrhujeme optimální řešení sanace a odstranění plísní!

Pro zabránění únikům tepla, zjištění tepelných mostů a dalších teplotních vad staveb nabízíme termovizní měření. Termokameru využíváme také pro lokalizaci zatečení nebo vedení podlahového vytápění při vysoušení zatečených konstrukcí podlah.

Zajistíme potřebnou dokumentaci pro Vaší pojišťovnu

Potkala vás havárie vody? Naše služby jsou často vyhledávány při vysoušení v rámci řešení pojistných událostí. Pro bezproblémové pojistné plnění připravujeme kompletní dokumentaci. Dodáme měřící protokoly, potvrzení o kompletním vysušení i protokoly o spotřebované energii.

Pro vysoušení je třeba spolehlivý partner

Naši odbornost ocenily největší stavební firmy působící na českém trhu, jako jsou Skanska a.s., Metrostav a.s., Průmstav a.s., PSJ, a.s.nebo Hinton a.s. Pro řešení různých typů zatečení zvolily naše služby také společnosti BAK stavební společnost a.s., SYNER s.r.o, PP 53 a.s. nebo Subterra a.s.

Otevírací doba

 • Po 8:0016:00
 • Út 8:0016:00
 • St 8:0016:00
 • Čt 8:0016:00
 • 8:0016:00
 • Máme právě otevřeno

 • Dle dohody!

Novinky

 • 1.12.2015

  Sleva na nové odvlhčovače a topidla. Na našem e-shopu www.vysouseciagregaty.cz naleznete kvalitní a praxí odzkoušené přístroje se slevou 5 - 30 %.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo