PRESTA-mix, spol. s r.o. - Betonárna Brno

Výroba betonu na míru

Betonárna PRESTA-mix vyrábí betony samonivelační, samozhutnitelné, ekologické, speciální i transportbetony a betonové malty. Beton vám přepravíme našimi vozidly nebo automíchači na podvozcích Tatra, Man a Mercedes. Zajišťujeme čerpadla s dosahem 24, 28, 32, 36 a 41m.

  • Blanenská 1762/123
  • Kuřim
  • 664 34
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Betonárna PRESTA-mix Brno

Naše služby využívají zejména stavitelé z Kuřimi, Brna a blízkého okolí. V čem se lišíme oproti jiným betonárnám? Jsme úzce specializovaná firma s dlouholetými zkušenostmi. Zabýváme se výhradně komplexními službami v oblasti výroby, čerpání, přepravy a prodeje betonu, kameniva a písku. Betonové směsi neustále vyvíjíme dle aktuálních potřeb trhu a našich zákazníků a dbáme o nejvyšší kvalitu vyrobeného betonu.

Výroba betonu na míru

Výroba betonu je zajištěna díky výkonné technologii značky STETTER. Při výrobě betonu používáme až šest různých druhů cementů a příměsí. K dispozici máme 5 druhů písků a kameniva. Můžeme použít až 10 různých přísad. Suroviny jsou dávkovány do míchačky. Díky různým druhům přísad můžeme vyrobit široký sortiment betonu. Beton od nás je certifikovaný a odpovídá evropským normám.

Na betonárně je provozován i prodej kameniva – písek frakce 0-4 mm, štěrky a drtě frakcí 4-8, 8-16 a 11-22 mm vč. dopravy.


Výroba betonu Doprava a čerpání betonu Ceník

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo