MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s r. o. (Brno - Černá Pole)

Řízení a rozvoj lidských zdrojů

MITA THOR INTERNATIONAL je společnost s dlouholetou tradicí, která sídlí v Brně a poskytuje komplexní služby v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. Naše aktivity lze rozdělit do tří skupin, a to (1) vyhledávání, výběry a získávání pracovníků, (2) vzdělávání a (3) personální poradenství.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • třída Kpt. Jaroše 1947/37a
  • Brno - Černá Pole
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

MITA THOR INTERNATIONAL je personální poradenská společnost, která od roku 1991 působí v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. Naše služby se soustřeďují na aktivity související s vyhledáváním, výběrem a získáváním pracovníků, ať už se jedná o formu klasického recruitmentu nebo i headhuntingu. Abychom zaručili soulad očekávání klientů se skutečnými schopnostmi našich kandidátů na různé pracovní pozice, používáme k ověření pracovní způsobilosti uchazečů o zaměstnání psychologickou diagnostiku nebo Assessment Center.

Další oblastí naší práce je vzdělávání pracovníků a rozvoj pracovní síly. Realizujeme především firemní vzdělávání vycházející z konkrétních vzdělávacích potřeb a založené na jejich analýze. V souladu s poznatky pedagogiky dospělých se orientujeme především na názorné, participativní metody předávání informací a zkušeností. Naši lektoři jsou po stránce odborné i pedagogické hodnoceni ze strany klientů vysoce pozitivně. V poslední době vzrůstá i poptávka po našich službách souvisejících s kultivací vztahů v pracovních týmech formou teambuildingů či skupinových koučinků.

Velmi  frekventovanou oblastí, ve které jsme dosáhli evidentních úspěchů, jsou personální a procesní audity. Pokud si naši zákazníci přejí jít ještě více do hloubky firemní reality, obohacujeme analýzy organizací i o část ekonomických analýz a právní audit.

Pro řadu firem realizujeme průzkumy názorů, postojů a očekávání, firemního klimatu, spokojenosti pracovníků; výstupem nejsou jen popisy statistických výsledků, ale především rozumějící interpretace, která staví na benchmark (počet podobných akcí je totiž tak rozsáhlý, že nám to umožňuje činit určité obecnější závěry, které v kombinaci s teoretickou znalostí konzultantů dovolují rozkrýt příčiny různých nepříznivých firemních skutečností a negativních jevů).

V poslední době jsme stále častěji angažováni, abychom v různých společnostech nastavovali nebo optimalizovali nástroje personálního řízení (nejčastěji se jedná o systémy hodnocení a systémy odměňování) včetně výcviku v používání těchto nástrojů. V rámci pomoci klientům při koncipování celého systému řízení a rozvoje lidských zdrojů ve firmách vycházíme z nutnosti sladit firemní vize a strategie s oblastí práce s lidmi tak, aby celkový obraz společnosti, a to nejen navenek, ale i v myslích jejích pracovníků, byl konzistentní a zaměstnancům umožňoval jasně pochopit hodnoty a normy chování, které jsou zaměstnavatelem stanoveny.

V našem pracovním kolektivu působí psychologové, sociologové, právníci a ekonomové, a to nejen zkušení odborníci, ale i mladí a kreativní kolegové.  

Využíváme všech moderních metod, vytváříme vlastní produkty (např. komplexní analýzy firem), které – dle reakcí našich klientů – velmi dobře vystihují potřeby firem. Naším cílem je prospěch našich klientů, uspokojení jejich potřeb a očekávání, což souvisí s velmi praktickými výstupy (návody, doporučení, naznačení cest nápravy nejčastěji v závěrečné fázi diskutované s vrcholovým vedením). Pokud se jedná o rozsáhlejší poradenský vstup, (audity, průzkumy) je na závěr uspořádán celofiremní mítink, kam může přijít kdokoliv ze zaměstnanců, aby si autenticky a v nezkreslené formě vyslechl, jaké jsou výsledky a závěry. Zpětná vazba pro zúčastněné jednotlivce je samozřejmostí rovněž u všech individuálních i skupinových forem posuzování pracovní způsobilosti.

V současnosti se stále častěji stávají součástí našeho zájmu otázky rovných příležitostí (gender problematika) a Age management. Do našich poradenských vstupů (hlavně auditů a nastavování systémů ŘLZ a RLZ) proto zařazujeme jak analýzu, tak i zakomponování určitých pravidel a zásad rovného zacházení do interních firemních norem.

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo