PURUS-MEDA - Doplňky stravy a rostlinné extrakty Blansko

Vyrábíme Chlamydil, Propolisové tinktury, Salmonyl a další

Naše společnost vyvíjí, testuje a vyrábí doplňky stravy a přírodní kosmetiku na bázi včelích produktů a širokého spektra rostlinných extraktů. Naše výrobky zakoupíte v e-shopu, lékárnách, partnerských včelařských obchodech a zdravých výživách po celé České republice.

 • Areál MJM Litovel 169
 • Skalice nad Svitavou
 • 679 01
 • Firma se nachází ve Skalici nad Svitavou v areálu MJM Litovel (bývalý Agropodnik)
 • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vyrábíme doplňky stravy, kosmetiku a bylinné extrakty

Společnost PURUS-MEDA, s.r.o jsme založili v roce 2000 a jedná se o ryze českou firmu ve vlastnictví fyzických osob. Zaměřujeme se na výrobu a prodej bylinných extraktů, speciálních potravinových doplňků a kosmetiky.

První přípravky uvedené na trh byly doplňky stravy a kosmetické přípravky obsahující včelí produkty (med, propolis, pyl Perga a mateří kašička) v kombinaci s rostlinnými extrakty a koenzymem Q10 - PM Medové sirupy,  propolisové tinktury čisté nebo + maral, echinacea, PM Propolis 50C tablety, PM Royal Jelly, PM Ginkgo biloba, PM Medový šampón s propolisem,  propolisové krémy a přípravky pro komplexní péči o muže (PM Melbroman), dívky (PM Melbromenox®) a ženy v klimakteriu (PM Estromenox®).

Detoxikace organismu a imunita

Nejúspěšnější se stala antibakteriální řada s rostlinnými extrakty v čele s přípravky PM Chlamydil Extra®, PM Chlamydil®, PM Salmonyl, Uňa de Gato PM a Nachové lapacho PM (Pau D'Arco) sloužící jako očistné kúry organismu od širokého spektra mikroorganismů (chlamydie, borelie, kvasinky, salmonela, kandidy...).

Významnou část portfolia tvoří řada "Ze starých recepisů", kdy jsme zapracovali osvědčené bylinné receptury starých léčitelů do uživatelsky pohodlné tabletové formy (PM Detoxikační elixír, Peruánský antivirový, Cévní, Žlučníkový, Oční, Ledvinový, Na prostatu, Na posílení paměti a potlačení trémy, Na pálení žáhy, Na slinivku, MigrenVital atd.). Velmi oblíbené se staly i novější doplňky stravy Graviola Extra PM a Cordyceps Extra PM, které mimo jiné přispívají k normální funkci imunitního systému.

Vitalita a beauty produkty

Z nebylinných výrobků můžeme nabídnout aminokyselinový komplex PM Aminoprogress a současný anti-age hit - dipeptid carnosin (Carnosine pro ženy PM a Carnosine pro muže PM).

Stálicí u zákazníků, které trápí urologické potíže, je PM D-Manosa s propolisem. Novějším výrobkem je GastroImunyl PM obsahující galaktooligosacharidy PURIMUNE® patřící mezi prebiotika.

Technologicky výjimečné jsou ampule s vysoce koncentrovaným tixotropním roztokem pro výživu mozku PM 21.

Všechny výrobky zakoupíte zde: www.purusmeda.cz. Naší další činností je také smluvní výroba tablet, kapslí, roztoků a jejich následná adjustace i distribuce.

Otevírací doba

 • Po 8:0015:00
 • Út 8:0015:00
 • St 8:0015:00
 • Čt 8:0015:00
 • 8:0015:00
 • Máme právě otevřeno

 • V jiných termínech pouze po předchozí telefonické dohodě!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo