Technology s.r.o. – profesionální balicí stroje

Nechte si vyrobit obalové materiály na míru

Nabízíme vám ucelený sortiment balicích strojů a obalů s nejlepším poměrem kvality, ceny a servisu. Od roku 1992 jsme nainstalovali více než 19 000 strojů a kompletních linek včetně automatizace, dopravníků, etiketování a dotisku. Balicí stroje ani obalové materiály z naší nabídky vás nezklamou!

tel:
+420 261 225 127
fax:
+420 261 225 127
e-mail:
praha@technology.cz
web:
www.technology.cz
  • Na Sádce 780/20
  • Praha - Chodov
  • 149 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba balicích strojů a techniky

Balicí stroje a techniku vám dodáváme již od roku 1992. Za dobu našeho působení jsme nainstalovali více než 19 000 balicích strojů a linek – v žádném případě se proto nemusíte obávat, že by naší společnosti chyběly zkušenosti nebo dokonce know-how!

Nabízíme poloautomatické a automatické balicí stroje. Dodáme vám desítky typů strojů, se kterými zabalíte vše myslitelné.  V našem sortimentu najdete horizontální stroje, stroje balící do teplem smrštitelné fólie, klipovací stroje nebo aplikátory uch. Zabalíte s námi potraviny i průmyslové výrobky, nebo třeba časopisy.

Obalové materiály pro vaši výrobu

Další činností naší společnosti je prodej obalových materiálů. Materiály si můžete sami navrhnout a my vám je na základě vašich potřeb zhotovíme. Dodáváme ale i typizované obalové materiály. Veškerý materiál vám zdarma dodáme do 72 hodin od jeho objednání. V případě, že je objednané zboží skladem, vám jej dodáme téměř okamžitě. Nemusíte se proto obávat zastavení výroby!

Pro váš maximální komfort jsme vybudovali síť předváděcích hal a servisních středisek se sklady náhradních dílů a obalového materiálu, která je rozprostřena po celém území České i Slovenské republiky. Nedílnou součástí všech instalovaných strojů je montáž, zaškolení obsluhy, záruční a pozáruční servis do 24 - 48 hodin od nahlášení (95 % servisních zásahů se pohybuje pod hranicí 12 hodin).

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo