JAMICH s.r.o. - Rekonstrukce koupelen Pardubice

Specialista na rekonstrukce bytů a domů

Toužíte po nové a krásné koupelně přesně podle vašich představ? Nabízíme rekonstrukce koupelen a bytových jader. Kompletní elektroinstalační práce a rekonstrukce podkroví, půdní vestavby nebo celkovou rekonstrukci bytů.

  • V Lipinách 799
  • Pardubice - Bílé Předměstí
  • 530 03
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
dana.prochazkova
8.4.2016
*
*
*
*
*

Firma Jamich prováděla kompletní rekonstrukci našeho bytu včetně změn dispozice místností tak, aby byl byt plně bezbariérový. Termíny i rozpočet dodrželi naprosto bez problémů, veš...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Rekonstrukce koupelen a bytových jader

Jsme spolehlivá a profesionálně vedená firma s mnohaletými zkušenostmi v oboru stavebnictví a elektroinstalací. Toto ideální propojení činností nám umožňuje pokrýt řadu řemeslných a odborných prací z vlastních zdrojů. Díky dobré organizaci práce jsme schopni provádět zakázky maximálně efektivně, s malým počtem pracovníků. To se kladně odráží na provozních a montážních nákladech firmy, a tím samozřejmě i v nižších koncových cenách pro naše zákazníky. V oblasti elektroinstalací a výroby elektrických rozváděčů disponujeme špičkovým vybavením a high-tech měřící technikou.

Toužíte po nové koupelně? Potřebujete zrekonstruovat bytové jádro? Obraťte se na naši firmu. Zajistíme kompletní rekonstrukci koupelny a nové bytové jádro Vám navrhneme podle Vašich požadavků, tak, aby došlo ke zvětšení Vašeho bytu a k efektivnějšímu využití jeho prostor. Doba přestavby samostatného jádra je cca 10 dnů, pokud jádro souvisí s kuchyňskou linkou, rekonstrukce trvá cca 14 dnů. Realizace provádíme bez záloh.

Stavební práce

Provádíme celou řadu stavebních a rekonstrukčních prací podle přání našich zákazníků. Nabízíme kompletní stavby na klíč, novostavby včetně jejich případného převzetí v různém stádiu rozestavěnosti, rekonstrukce malého i velkého rozsahu, odstraňování staveb, zateplování budov, nové fasády, montáž sádrokartonů, izolace, zemní práce, úpravu terénů, zámkové dlažby. Budujeme krovy, arkýře a domovní štíty, provádíme klempířské práce, renovace a rekonstrukce střech a krovů, montáže střešních oken, izolace střech, pokládáme střešní fólie, pokládáme masivní i plovoucí podlahy. Velmi žádané jsou půdní nástavby a vestavby, které většinou zahrnují úpravu a výměnu krovů, montáž střešních oken, zateplení půdních prostor, montáž sádrokartonových konstrukcí, elektroinstalace, vodoinstalace, položení podlah, malbu a povrchové úpravy stěn, to vše v naší režii.

Elektroinstalace

Poskytujeme komplexní služby v oboru elektroinstalací. Provádíme silnoproudé i slaboproudé rozvody, navíc vyrábíme i vlastní elektrorozvaděče. Silnoproudé a slaboproudé rozvody jsou často vzájemně provázány a proto je pro zákazníka výhodou, že mu můžeme nabídnout dodání kompletní elektroinstalace bez nutnosti shánět více dodavatelů. Provádíme montáž na klíč i subdodavatelsky. V případě potřeby jsme svým zákazníkům k dispozici i mimo pracovní dobu a servisní služby poskytujeme na základě dohody i non-stop.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo