Ježek software s.r.o. - Ekonomický software Česká Lípa

Oblíbené ekonomické systémy DUEL a STEREO

Vytvářet nástroje pro pohodlné a bezpečné účtování, zbavit účetní všeho, co za ně může udělat stroj, to je poslání, se kterým ve společnosti Ježek software více než dvacet let pracujeme na vývoji a komplexní podpoře účetních a ekonomických systémů STEREO a DUEL pro účetnictví i daňovou evidenci.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Mariánská 3233
 • Česká Lípa
 • 470 01
 • Jsme vidět z hlavní silnice I/9. Na světelné křižovatce u benzínové pumpy Shell odbočte směr sídliště Sever a pak hned doprava do kopce. Za 300 metrů jste u nás. GPS souřadnice jsou 50.6957503N, 14.5407139E.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Software pro účetnictví a daňovou evidenci

Účetnictví každé čtvrté firmy v ČR je vedeno v programech Ježek software. Zjistěte proč...

Protože STEREO od Ježka je legenda mezi účetními programy. Patří k základním a oblíbeným účetním programům menších a středních firem. Však má také tento nestárnoucí hit více než 7.700 aktivních uživatelů. Připojte se k nim i vy! Tou nejsnadnější a nejrychlejší cestou dovoluje vést podvojné účetnictví a kompletní administrativu v prostředí MS DOS nebo ve Windows. I vy si tedy usnadněte práci a staňte se Stereistou! Evidence DPH, majetku, zboží a materiálu na skladech, vedení mzdové agendy, vyřizování korespondence – všechny tyto nástroje můžete mít ve STEREU pohromadě. STEREO zkrátka vyhovuje všem požadavkům účetních a k tomu se navíc zcela snadno ovládá. Nehledě na jednoduchou instalaci. Co víc si přát.

DUEL je ekonomický systém pro všechny od živnostníků po akciové společnosti. Umožňuje zpracovávat účetnictví nebo daňovou evidenci včetně fakturace, objednávek, majetku, mezd apod. Sami si přitom určíte, které funkce (nebo moduly, jak my v Ježkovi říkáme) chcete v DUELU mít. Ty pak vždy získáte v plné výbavě a za základní cenu. Systém je určený pro Windows a vyniká maximální rychlostí, přehledností a revolučně snadným ovládáním. Procesy jsou automatizované a pořizování dat logické a jednoduché. Přesně, jak si to uživatelé přejí. Zkuste Ježkův DUEL. Aktualizujeme ho zdarma několikrát do roka!

K oběma programům nabízíme spoustu služeb ZDARMA, včetně bezplatné telefonické podpory. Dále nabízíme široké možnosti proškolení jednak v ovládání programů, ale i v oblasti teorie účetnictví nebo související legislativy. Kurzy a semináře pořádáme v České Lípě, v Praze, v Brně, v Ostravě nebo v Hotelu Port**** u Máchova jezera.

VIDEA:

Desatero výhod účetních programů od Ježek software

Popis pracovní plochy programu

Základní vlastnosti

Účetnictví

Daňová evidence

Kancelář

Majetek

Mzdy

Sklady

Maloobchodní pokladna

E-shop

Otevírací doba

 • Po 8:0012:00 13:0015:30
 • Út 8:0012:00 13:0015:30
 • St 8:0012:00 13:0015:30
 • Čt 8:0012:00 13:0015:30
 • 8:0012:00 13:0015:30
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo