A+A RENAX, s.r.o. (Brno - Trnitá)

Stěhovací a vyklízecí služby BRNO

Stěhování Brno, celá ČR a EU. Stěhování domácností, úřadů a firem. Stěhování a manipulace velmi těžkými břemeny. Vyklízení veškerých prostor s odvozem a ekologickou likvidací odpadu. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava skříňovými auty. Ruční nakládka i vykládka kamionů, kontejnerů a vagonů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Přízova 285/3
  • Brno - Trnitá
  • 602 00
  • naproti Vaňkovce
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Michal Adamčík
8.3.2014
*
*
*
*
*

Kvalitní stěhování za nízkou cenu. Profesionální přístup a korektní jednání.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

STĚHOVÁNÍ:

Stěhovací firma A+A RENAX, s.r.o. - stěhování Brno realizuje pro své zákazníky stěhování, vyklízení a autodopravu skříňovými vozy od roku 1999. Již od svého vzniku se zabývá všemi způsoby stěhování.

Nabízíme stěhovací služby pro domácnosti, úřady, firmy a instituce. Provedeme stěhování jakékoliv velikosti. Současně se stěhováním provedeme i nezbytné montážní práce. Z demontujeme a smontujeme nábytek, rozpojíme a opět zprovozníme počítačovou síť, odpojíme a připojíme elektro spotřebiče a po předchozí dohodě provedeme i jiné nezbytné práce potřebné k přípravě stěhování. Realizujeme jak běžné stěhování nábytku a vybavení, tak i speciální a odborné stěhování těžkých věcí jako třeba klavírů, trezorů, bankomatů, výdejních automatů, záložních zdrojů, obráběcích strojů atd. Při stěhování strojů ustavíme stroje do roviny, včetně ukotvení k podlaze.

Realizujeme stěhování našim zákazníkům v rámci celé EU. Pracujeme i o víkendech a svátcích bez příplatku. Dodáme přepravky a balící materiál, nebo zrealizujeme stěhování na klíč. Před větší zakázkou provedeme zdarma obhlídku stěhovaných věcí, navrhneme optimální řešení a předem odhadneme cenu.

VYKLÍZENÍ:

Podobným způsobem jako stěhování realizujeme i vyklízení, což je dosti podobné jako stěhování jen vystěhované věci nekončí v novém působišti, či bytě, ale na patřičné skládce. Zlikvidujeme celou nechtěnou pozůstalost. Vyklidíme a ekologicky uložíme jakýkoliv odpad z vaší půdy, sklepa, garáže, bytu, chaty, firmy, obchodu a podobně. Veškerý odpad ekologicky likvidujeme včetně vystěhování a odvozu dodávkovými, nebo nákladními auty.

AUTODOPRAVA:

Kromě stěhování a vyklízení realizujeme také vnitrostátní a mezinárodní autodopravu dodávkovými a skříňovými, nákladními auty o celkové hmotnosti do 7,5 tuny. Pro naše zákazníky provádíme rozvoz zboží při zásobování prodejen, svoz vratného obalového materiálu a palet i rozvoz spotřebičů ke koncovým zákazníkům. Některá naše auta jsou pro tuto potřebu opatřena zvedacími čely, paletovacími vozíky a různou jinou technikou ulehčující manipulace s nákladem. K řidiči můžeme přidat i několik závozníků, pro potřebu ruční manipulace s nákladem.

MANIPULACE S NÁKLADEM:

Další z nabídek námi prováděných služeb je ruční nakládka i vykládka kamionů, kontejnerů a vagonů u zákazníka. Pro tyto práce disponujeme velkým množstvím manipulačních dělníků (stěhováků).

Veškeré práce provádíme levně, rychle, profesionálně a s kvalitním pojištěním.

Rádi Vám rychle a levně pomůžeme vyřešit Váš problém se stěhováním, vyklízením a autodopravou.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo