Institut mikroelektronických aplikací-identifikační systémy

Identifikační technologie a evidence docházky

Na trhu působíme již od roku 1992. Vyvíjíme identifikační systémy a biometrické technologie. Jsme předním dodavatelem identifikačních systémů pro firemní, veřejnou a státní sféru. Naše systémy jsou vhodným řešením pro zvýšení bezpečnosti, evidenci docházky, analýzu návštěvnosti podniku apod.

tel:
+420 251 081 097
fax:
+420 251 081 066
e-mail:
ima@ima.cz
web:
www.ima.cz
e-shop:
eshop.ima.cz
  • Na Valentince 1/1003
  • Praha 5 - Smíchov
  • 158 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Identifikační systémy pro velké i malé firmy

Velkou část naší činnosti představuje vývoj identifikačních a informačních systémů od návrhu až po realizaci. Díky tomu můžeme klientům nabídnout jen taková řešení, která vedou k větší efektivitě fungování podniků a snižování provozních nákladů.

Systémy na evidenci docházky zaměstnanců

Evidence docházky zaměstnanců patří k základním potřebám téměř každého podniku. Kromě povinnosti evidence pracovní doby dané ze zákona je také nástrojem na zefektivnění fungování firmy. Docházkový systém dokáže též kontrolovat pracovní výkon zaměstnanců.

Bezpečnostní systémy na ochranu majetku

V naší nabídce bezpečnostních systémů máme mnoho různorodých produktů, které pomáhají chránit váš majetek. Jsou to přístupové systémy (ACS) sloužící k identifikaci, kamerové systémy (CCTV), interkomy pro komunikaci, elektronické zabezpečovací systémy (EZS) proti vloupání, požárům i jiným vlivům.

Vyberte si u nás ten pravý systém pro vaše podnikání.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo