Institut mikroelektronických aplikací-identifikační systémy

Identifikační technologie a evidence docházky

Na trhu působíme již od roku 1992. Vyvíjíme identifikační systémy a biometrické technologie. Jsme předním dodavatelem identifikačních systémů pro firemní, veřejnou a státní sféru. Naše systémy jsou vhodným řešením pro zvýšení bezpečnosti, evidenci docházky, analýzu návštěvnosti podniku apod.

tel:
+420 251 081 097
fax:
+420 251 081 066
e-mail:
ima@ima.cz
web:
www.ima.cz
e-shop:
eshop.ima.cz
  • Na Valentince 1/1003
  • Praha 5 - Smíchov
  • 158 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Identifikační systémy pro velké i malé firmy

Velkou část naší činnosti představuje vývoj identifikačních a informačních systémů od návrhu až po realizaci. Díky tomu můžeme klientům nabídnout jen taková řešení, která vedou k větší efektivitě fungování podniků a snižování provozních nákladů.

V naší nabídce identifikačních systémů máme například docházkové systémy, určené pro docházku zaměstnanců či jako přístupový systém pro vstup do budovy. Dále nabízíme stravovací i parkovací systémy, výdejové automaty, klíčové hospodářství pro přehled o zapůjčených klíčích na recepci nebo mobilní technologie.

Systémy na evidenci docházky zaměstnanců

Evidence docházky zaměstnanců patří k základním potřebám téměř každého podniku. Kromě povinnosti evidence pracovní doby dané ze zákona je také nástrojem na zefektivnění fungování firmy. Docházkový systém dokáže též kontrolovat pracovní výkon zaměstnanců.

Veškerá data o pohybu zaměstnanců jsou kdykoliv přístupná na cloudovém úložišti. Výhodou je možnost propojení s ostatními systémy.

Bezpečnostní systémy na ochranu majetku

V naší nabídce bezpečnostních systémů máme mnoho různorodých produktů, které pomáhají chránit váš majetek. Jsou to přístupové systémy (ACS) sloužící k identifikaci, kamerové systémy (CCTV), interkomy pro komunikaci, elektronické zabezpečovací systémy (EZS) proti vloupání, požárům i jiným vlivům.

Vyberte si u nás ten pravý systém pro vaše podnikání.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo