PRONAP s.r.o. (Starý Plzenec)

Nabízíme produkci nábytkových polotovarů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 377 923 311
fax:
+420 377 965 591
e-mail:
info@pronap.eu
web:
www.pronap.eu
  • Jiráskova 1142
  • Starý Plzenec
  • 332 02
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Základním záměrem firmy je ukázat zákazníkovi - finálnímu výrobci nábytku, že s využitím nábytkových polotovarů ušetří nejen čas - nasazení moderních technologií umožňuje zkracovat výrobní časy, ale i peníze - vysoká efektivita výroby ve velkých sériích s trvalým tlakem na snižování výrobních nákladů přináší efekt stálých nízkých cen. K dosažení tohoto cíle budujeme image značky PRONAP, které bude synonymem profesionality, kvality a rychlého zákaznického servisu.

Při výrobě zásuvkových pásů, obalovaných profilů a sesazenek používáme moderní technologie. Historie firmy PRONAP (mimochodem název je odvozen přímo z výrobní náplně - PROdukce NÁbytkových Polotovarů) je sice poměrně krátká (založena 28. 8. 2000), přesto v lidských i technologických zdrojích navazuje na úspěšnou éru bývalého závodu Jitony a.s. Soběslav ve Starém Plzenci, který se výrobě polotovarů věnoval již řadu let předtím.

Samotný vznik firmy PRONAP, je výrazem moderních trendů ve výrobě nábytku, jež přináší výraznou specializaci umožňující vysoké investice do progresivních technologií. Výsledkem pak je skutečně profesionální produkt, který odpovídá nejnáročnějším požadavkům na kvalitu.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo