František Abrahám - Výroba - velkoobchod - malobchod obalů

Do obalů od nás zabalíte cokoli...

Firma ABRAHAM působí na trhu již od roku 1991 a zaměřuje se na výrobu a prodej obalů z HDPE a LDPE. Obalové materiály dodáváme pro gastronomii, výrobu potravin, stavitelství či plastikářskou výrobu. Naší prioritou je co nejlepší poměr cena a výkon a především spokojenost našich zákazníků.

  • Olšany u Prostějova 76
  • 798 14 Olšany u Prostějova
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
smid
4.9.2017
*
*
*
*
*

HODNOCENÍ NA VÝBORNOU

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Velkoobchodní a maloobchodní výroba obalů

Na prodej a výrobu obalů a obalových materiálů se zaměřujeme již od roku 1991. Začínali jsme s ruční výrobou HDPE a LDPE pytlů a sáčků. Firma se však postupně rozrůstala a zvětšovala svůj provoz. V současnosti máme již 16 zaměstnanců a sídlíme v Olšanech u Prostějova. Stěžejní činnost nyní tvoří výrobky HDPE a LDPE na zakázku či v sériích.

Fólie, mikrotenové sáčky, LDPE pytle...

Sortiment, který nabízíme je nezbytný k bezchybnému chodu téměř každého provozu či prodejny. Našich služeb využívají hotely, nemocnice, úklidové firmy, výrobní závody, ale i domácnosti. Nabízíme mikroténové sáčky, pytle do odpadkových košů,  HDPE a LDPE tašky, LDPE hadice a polohadice, PE fólie zahrádkářské, pro domácnost, zakrývací. Dále fixační fólie, ,,tlačenková střeva", obaly na sešity, alobal či fólie do kuchyně a řadu dalších obalových produktů.

Více sortimentu ZDE

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo