SEAL Communication s.r.o. - Reklamní agentura Praha

We seal your business

Nabízíme servis a poradenství v oblasti direct marketingu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Kafkova 605/16
  • Praha 6 - Dejvice
  • 160 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme SEAL Communication, jsme reklamní agentura, jsme kolektiv mladých lidí, které baví reklama.

Za těch několik let, co působíme na trhu, jsme nasbírali patřičné zkušenosti a nabrali správný směr. Zkušenosti jsme získali v Čechách i v zahraničí prací pro široké spektrum klientů - od malých lokálních firem až po mezinárodní korporace. Všechny tyto zkušenosti a znalosti jsme připraveni zužitkovat a spolu s vámi přetavit ve fungující projekt, marketingovou či reklamní kampaň. Sázíme na individuální přístup ke každému klientovi a ke každé zakázce a navrhujeme klientovi jen taková řešení, která jsou za daných podmínek nejefektivnější.

Našim klientům nabízíme:

  • marketingové poradenství
  • tvorbu marketingových strategií
  • realizujeme komplexní kampaně na podporu produktů a služeb, ale i dílčí marketingové aktivity

Máme vlastní team grafiků pro tiskoviny i pro on-line. Navrhneme i vytvoříme menší webové stránky i složité webové aplikace a e-shopy.

Vyvinuli jsme vlastní redakční systém, díky němuž můžete bez problému pracovat sami se svými webovými stránkami. Baví nás multimédia, motion design a 3D. Rádi tvoříme aplikace a hry v Adobe Flash. Díváme se do budoucnosti a používáme HTML5 a CSS3.

Chcete natočit vlastní demo nebo prezentaci a vše nahrát na CD/DVD? Chcete klienty či partnery překvapit s originálními dárkovými předměty či dárky? Není problém, vše Vám na klíč vyrobíme.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo