Agentura na zážitky ESENNCE - Věnujte netradiční dárky Praha

Zážitky jako netradiční dárek

Jsme firma na zážitky s dlouholetou tradicí. Nevíte si rady s dárky pro své známe ? Věnujte netradiční dárky a to zážitky na celý život U nás si vyberete z široké nabídky zážitků a zážitkových pobytů.

  • Pod Hájkem 406/1a
  • Hlavní město Praha - Libeň
  • 180 00
  • U stanice metra Palmovka
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
zbynek
2.11.2014
*
*
*
*
*

Dostal jsem k narozeninám zážitek pasení ovcí v Beskydech. Podle reklamy na stránkách Esennce to vypadalo velmi lákavě, těšil jsem se na stylový zážitek někde v kopcích v Beskydec...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Agentura na zážitky s letitou tradicí

Naše agentura Esennce lidem plní přání více jak 9 let. Náš tým profesionálů se věnuje realizaci Vašich představ a snaží se, aby zážitky, které Vám plníme byly opravdu nezapomenutelné. Naše kvality dokládají ocenění nejprestižnější soutěže českého internetu Shop roku, kterou jsme vyhráli v kategorii ,,Dárky a zážitky" v letech 2009, 2010, 2011, 2012 a 2015.

„Esencí života jsou zážitky. Ty dělají život tím, čím má být.“

Věnujte zážitky jako netradiční dárky

Zážitky jako originální netradiční dárky pro muže a ženy, vhodné jako vánoční dárky, svatební dary, dárky k narozeninám či jiným příležitostem.

Nabízíme zážitky po celé ČR, od romantiky až po adrenalin, v cenách od několika set korun až po desetitisíce. Od netradičních masáží, přes gurmánské zážitky až po lety balónem nebo romantické víkendy pro dva. Jako novinku nabízíme pilotování vrtulníku!


NEJPRODÁVANĚJŠÍ ZÁŽITKY

NOVÉ ZÁŽITKY

Nabídka

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo