HBH Projekt spol. s r. o. - projektové dokumentace Brno

Projektová kancelář pro dopravní a inženýrské stavby

Dodáváme projektové dokumentace dopravních a inženýrských staveb všech stupňů. Poskytujeme kompletní spektra služeb inženýrských činností, technickou pomoc a technický dozor investora se specializací na komplexní přípravu stavby dálnic a rychlostních silnic v České republice a na Slovensku.

tel:
+420 549 123 411
fax:
+420 549 123 456
e-mail:
hbh@hbh.cz
web:
www.hbh.cz
  • Kabátníkova 216/5
  • Brno - Ponava
  • 602 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Projektové dokumentace dopravních a inženýrských staveb

Našich služeb využívají orgány státní správy a samospráv, soukromí investoři, ale i jednotliví zhotovitelé staveb.

Naše dlouholeté zkušenosti a odborný kredit špičkových pracovních týmů zaručuje vždy perfektně odvedenou práci. Známe trh do detailu a disponujeme množstvím užitečných kontaktů v oboru dopravního stavitelství nejen v ČR, ale i na Slovensku.

Projektujeme nejen pozemní komunikace, jako jsou ekologické stavby, dálnice či rychlostní silnice, ale též železniční stavby, jako jsou tramvajové tratě a železniční vlečky. Jsme též odborníky na vodohospodářské stavby, jako jsou přeložky NTL a STL plynovodů, vodovodů a kanalizací nebo meliorací. Dodáváme i retenční nádrže nebo vám pomůžeme s úpravou vodních toků.

Mosty a inženýrské stavby a konstrukce

Vypracujeme pro vás i ty nejnáročnější konstrukce mostů, železničních přejezdů, inženýrských staveb nebo originálních lávek pro pěší. Provedeme i prohlídku stávajících mostů pro zjištění závad a možných vylepšení. Vždy klademe důraz na funkční dokonalost návrhu za splnění všech technických náležitostí. Naše stavby jsou elegantní s efektivně vynaloženými náklady.

Obraťte se na náš tým odborníků. Poradíme, navrhneme a na konci našeho snažení najdete vždy jen spokojeného zadavatele.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo