Vladimír Dvořáček – Thermowood a WPC terasy

Pořiďte si dřevoplastové terasy vysoké kvality

Dodáváme dřevoplastové a Thermowood terasy. Jedná se o stavební materiál vysoce odolný vůči změnám počasí i mechanickému poškození. WPC terasy dodáváme ve dvou variantách povrchové úpravy a v různých barevných odstínech. Kontaktujte nás a informujte se o cenové nabídce, kterou vám vytvoříme zdarma.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  •  276
  • 252 09 Hradištko
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Vladimír Dvořáček
  • majitel

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bezúdržbové dřevoplastové terasy

Vlastníte rodinný domek a potřebujete bytelnou, funkční a lehce udržovatelnou podlahu pro svou verandu, terasu, zahradu nebo k bazénu? Jsme firma, která prodává a montuje terasové desky z WPC materiálu. Tento materiál obsahuje 50 % dřeva a 50 % PVC a vyznačuje se dlouhou životností a vysokou odolností.

Objevte i vy nesporné výhody dřevoplastové terasy. Napůl dřevěnou terasu nemusíte nikdy lakovat. Navíc díky odolnému povrchu nebudete muset řešit mechanické poškození, jak tomu bývá u klasických dřevěných podlah. WPC terasy jsou pružné, nepraskají a jsou nehořlavé. Jsou bezpečné a samozřejmě zdravotně nezávadné. A i když už se něco pokazí, mnozí jistě ocení snadnou vyměnitelnost poškozené desky.

Terasy Hiqh Quality s 25 letou zárukou

Pořiďte si dřevoplastové terasy české výroby s 25letou zárukou. Vyberte si z pestré palety odstínů od černé až po jemnou perleťově bílou barvu. WPC terasy prošly patnácti lety zkoušek a inovací. Vytvořte si na své zahradě terasu z materiálu podobného dřevu avšak bezpečnějšímu a méně náročnému na péči o něj. Cílem vývoje WPC teras bylo vytvořit dokonalý materiál, který nepodléhá hnilobě, plísním, napadení hmyzem či sesychání. Přesvědčit se můžete sami. Kontaktujete nás a využijte možnosti bezplatné konzultace a vytvoření cenové nabídky zdarma.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo