Centrum Přívěsů (Mělník)

Vladimíra Kozáková

Zabýváme se prodejem přívěsů za auto a autopřepravníků. V našem sortimentu naleznete přívěsy pro koně i psy. Nezaměřujeme se pouze na přepravu zvířat. Můžete u nás rovněž pořídit jednonápravové i dvounápravové nákladní přívěsy. Pořiďte si přívěsy značek Humbaur, Wörmann či WT-Metall.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Kokořínská 1623/100
  • Mělník
  • 276 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nákladní přívěsy za auto

V naší nabídce najdete jednonápravové i dvounápravové přívěsy za auto značky Hambaur. Jedná se o přívěsy z kvalitních materiálů s vystuženými blatníky. Vybrat si můžete přívěs s koly mimo ložnou plochu i koly pod ložnou plochou. Nenabízíme však pouze nákladní přívěsy. Pořídíte u nás také přívěsy pro zvířata či autopřepravníky pro koně.

Autopřepravníky a přívěsy pro koně a psy

Když se jedná o přepravu koní, s důvěrou se můžete obrátit na naši firmu. Prodáváme přívěsy pro přepravu jednoho i dvou koní, poníky i kobylu s hříbětem. Pokud vás ale neláká převážet koně v přívěsu za autem, můžete si rovnou pořídit autopřepravík koní. Nabízíme autopřepravníky značky Theault pro přepravu dvou až devíti koní. Naše nabídka přívěsů pro zvířata neopomíjí ani nejlepšího přítele člověka. V nabídce proto najdete i přívěsy pro psy značky WT Metall.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo