Vinařství Hradil - červené víno Hodonín

Výroba přívlastkových a speciálních vín

V našem malém rodinném vinařství vyrábíme a prodáváme přívlastková, jakostní a speciální vína. Od nás můžete ochutnat vína suchá se svěží kyselinou, vína polosuchá, jejichž plnost je dána zbytkovým cukrem a vína slámová a ledová. Naší specialitou je červené víno Rubinet. Přijďte na degustaci vín.

  • Cigánov 1007
  • Čejkovice
  • 696 15
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Červené víno nebo bílé víno? U nás si vybere každý

Pokud chcete navštívit naše vinařstvím, najdete nás ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, v Čejkovicích u Hodonína, ve třetí největší vinařské obci na Moravě.

Výroba přívlastkových vín

V našem vinařství se specializujeme na výrobu speciálních a přívlastkových vín. Pro výrobu vín s nezaměnitelným aroma a chutí jsou důležití jedinečné klimatické a půdní podmínky, kvalitně prováděné zelené práce a v neposlední řadě pečlivá probírka hroznů. Zpracování takto sklizených hroznů probíhá v moderně vybaveném technologickém provozu. Klademe důraz na rychlé a velmi šetrné zpracování. Vína jsou vyráběna metodou řízené fermentace v nerezových tancích a dřevěných dubových sudech typu barrique.

Specialitou našeho vinařství je červené víno Rubinet, vyráběné technologií bílého vína. Toto víno vyrábíme jako jediní v ČR.

Degustace vína v našich sklepech i jinde v ČR

Přijďte k nám na ochutnávku vína a vyberte si ze dvou následujících sklípků. Řízenou degustaci vám přímo připravíme ve sklepě Pod Novosady a nebo v nově vybudovaném sklepě Za Valama. Degustace vína je možno provádět buď v našich sklepních prostorách nebo po domluvě po celé ČR.

V průběhu degustace vás seznámíme s jednotlivými degustovanými víny, nahlédnete částečně do technologie zpracování a tajemství výroby vína.

Přijďte si k nám odpočinout, ochutnat jedinečná vína a uděláme vše pro to, abyste se k nám rádi vraceli s Vašimi kamarády.

Podívejte se na naší aktuální nabídku vín.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo