Vinařství Hradil - červené víno Hodonín

Výroba přívlastkových a speciálních vín

V našem malém rodinném vinařství vyrábíme a prodáváme přívlastková, jakostní a speciální vína. Od nás můžete ochutnat vína suchá se svěží kyselinou, vína polosuchá, jejichž plnost je dána zbytkovým cukrem a vína slámová a ledová. Naší specialitou je červené víno Rubinet. Přijďte na degustaci vín.

  • Cigánov 1007
  • Čejkovice
  • 696 15
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Červené víno nebo bílé víno? U nás si vybere každý

Pokud chcete navštívit naše vinařstvím, najdete nás ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, v Čejkovicích u Hodonína, ve třetí největší vinařské obci na Moravě.

Výroba přívlastkových vín

V našem vinařství se specializujeme na výrobu speciálních a přívlastkových vín. Pro výrobu vín s nezaměnitelným aroma a chutí jsou důležití jedinečné klimatické a půdní podmínky, kvalitně prováděné zelené práce a v neposlední řadě pečlivá probírka hroznů. Klademe důraz na rychlé a velmi šetrné zpracování.

Specialitou našeho vinařství je červené víno Rubinet, vyráběné technologií bílého vína. Toto víno vyrábíme jako jediní v ČR.

Degustace vína v našich sklepech i jinde v ČR

Přijďte k nám na ochutnávku vína a vyberte si ze dvou následujících sklípků. Řízenou degustaci vám přímo připravíme ve sklepě Pod Novosady a nebo v nově vybudovaném sklepě Za Valama. Degustace vína je možno provádět buď v našich sklepních prostorách nebo po domluvě po celé ČR.

Podívejte se na naší aktuální nabídku vín.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo