Půjčovna dodávek, s.r.o. - Praha

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem dodávek

Specializujeme se na krátkodobý a dlouhodobý pronájem dodávek, stěhovacích vozidel, mikrobusů, chladírenských i osobních vozů. Náš vozový park umožňuje široký výběr vozidel světových značek. Vozový park neustále obměňujeme a nabízíme cenově výhodné pronájmy.

  • Bryksova 940/35
  • Praha 9
  • 198 00
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Půjčovna dodávek, půjčovna přívěsů

Čeká vás stěhování a chcete naložit všechny věci najednou nebo se chystáte se skupinou přátel na výlet a chcete si užít společnou jízdu v minibusu? Využijte naši půjčovnu. Specializujeme se na krátkodobý a dlouhodobý pronájem dodávek, mikrobusů, stěhovacích vozidel, chladírenských vozů a osobních vozů. Chápeme, že některé situace je potřebné řešit narychlo, a proto jsme vám k dispozici sedm dní v týdnu, i o svátcích.

Veškeré nabízené vozy nejsou starší než 3 roky a je možné využít je i pro zahraniční cesty po Evropě. K vozům půjčujeme i příslušenství, jako jsou například sněhové řetězy, manipulační prostředky nebo navigace.

Po domluvě vám náš řidič doveze zapůjčené vozidlo na místo určení.

Vyberte si vůz již nyní pomocí on-line objednávky.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo