Broumovské stavební sdružení s.r.o. (Broumov)

Broumovské stavební sdružení s.r.o. je soukromá stavební společnost. Vlastníme i projektovou a inženýrskou kancelář, zastoupenou profesionálním týmem projektantů, kteří dokáží zákazníkům zajistit kompletní servis všech projektových služeb, zahrnující zpracování projektových dokumentací, zajištění povolení stavby, spolupráci při realizaci stavby až po její kolaudaci.

Součástí společnosti je i vysoce výkonný vozový park – autodoprava, který nabízí zákazníkům zemní práce, výkopové práce, dovoz a převoz všech druhů materiálů, včetně nakládky a vykládky. V rámci vytížení našich vozidel dopravujeme štěrky i písek z lomů přímo k zákazníkovi. V zimním období jsme schopni zajistit vyhrnování, nakládání a odvoz sněhu. Nově provádíme dopravu a zemědělské služby.

V rámci svých služeb nabízíme i možnost uložení stavebních odpadů na své recyklační středisko, kde jsou tyto odpady následně recyklovány pro další vhodné materiálové využití.

V neposlední řadě pro potřeby zákazníků společnost zřídila i půjčovnu nářadí, ve které si zákazník může vybrat z velkého množství nářadí a zařízení, zahrnující i lešení a bednění. Nabízíme průmyslové odvlhčovače, vibrační desky a pěchy, řezačky spár, válce, kompresory, ale i pronájem a dopravu systémového lešení a bednění.

Základním podnikatelským a strategickým cílem společnosti Broumovské stavební sdružení s.r.o. je dosahovat spokojenosti zákazníka, spočívající zejména v maximální kvalitě služeb a v příznivých cenových relacích.

Nabízíme také zimní úklid sněhu pro města, obce, soukromé subjekty a společnosti. Úklid sněhu provádíme v Broumově a okolí. Zajišťujeme úklid sněhu z chodníků, zpevněných ploch, parkovišť, příjezdových cest, benzínových čerpacích stanic atp.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Je toto moje firma?
  • U Horní brány 29
  • Broumov
  • 550 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Založeno roku: 1992

Produkty: Hydraulické hadice

Služby: Stavební činnost, Projektová činnost, Inženýrská činnost, Nákladní autodoprava, Půjčovna nářadí a mechanizace, Recyklační středisko, Zimní údržba – úklid a odvoz sněhu, Výroba a prodej hydraulických hadic

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo