Centrum osobního rozvoje - Hodos (Praha 10 - Vinohrady)

Psycholog Praha , psychologická poradna, psychoterapie a koučink

Psychologická poradna Praha, psychoterapie, manželská poradna, osobní rozvoj – koučink Praha, individuální terapie, párová terapie, rodinná terapie, rozvojová skupina, Gestalt terapeuti, pomoc v těžkých životních situacích jako deprese, úzkost, strach či partnerské problémy, psychologie Praha 10.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Korunní 1303/90
  • Praha 10 - Vinohrady
  • 101 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Centrum osobního rozvoje se nachází v centru Prahy hned u zástavky tramvaje Perunova poblíž stanice metra Jiřího z Poděbrad.

Nabídka psychologického poradenství, psychoterapie a koučinku:

Nabízíme vám odbornou terapeutickou pomoc, citlivý přístup a bezpečný prostor nejen pro hledání cesty z vašich trápení, ale i při hledání cesty k vlastnímu rozvoji.

Specifikem našeho terapeutického centra je, že při párové, rodinné a skupinové terapii pracujeme ve dvojici terapeut a terapeutka, aby byla zajištěna rovnováha v mužsko-ženském vnímání situace. A byl zajištěn bezpečný prostor, jak pro ženy, tak i pro muže.

Psychoterapeuti našeho centra:

Mgr. Pavel Jurníček - psycholog, terapeut a životní kouč

Teoreticky jsem zakotven ve dvou psychoterapeutických směrech: Přístupu zaměřeného na člověka (Person Centered Approach) a v Gestalt přístupu. Od roku 2011 jsem členem EAGT (Evropské asociace pro Gestalt terapii) a od roku 2013 v přípravě na lektorství v IVGT (Institut pro výcvik v Gestalt terapii). Jako psycholog a terapeut mám cca 10letou praxi.

Mgr. Jana Sonntagová - terapeutka

Teoreticky jsem zakotvena v Gestalt přístupu. Svým vzděláním splňuji podmínky pro výkon psychoterapeutické praxe stanovené Evropskou asociací psychoterapeutů EAP. V roce 2012 jsem absolvovala supervizní výcvik v Gestalt přístupu. Mám několikaletou zkušenost s vedením Terapeutického centra pro rodinu a jako terapeut mám cca 13letou praxi.

Aktuality:

Připravujeme pro Vás:

Rodičovská skupina pro rodiče dospívajících dětí starších 14ti let

Rozvojová, sebezkušenostní skupina pro dospělé

Otevírací doba

  • Út 8:0020:00
  • St 8:0020:00
  • Čt 8:0020:00
  • Máme právě otevřeno

  • Pondělí a pátek dle domluvy!

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo