fenza PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY s.r.o. (České Budějovice)

Stavíte, rekonstruujete a sháníte kvalitní protipožární dveře nebo průmyslová vrata? Firma "fenza PROTIPOŽÁRNÍ SYSTÉMY s.r.o." zajišťuje výrobu, dodávku a montáž protipožárních uzávěrů, protipožárních systémů, vyrábíme protipožární rolety, protipožární posuvná vrata, protipožární obklady, automatické dveře, hydranty, ...

Nabízíme protipožární dveře a prosklené stěny v provedení ze dřeva, hliníku, případně oceli. Veškeré dodávané výrobky je možné použít v interiéru, některé výrobky jsou určeny i pro instalaci v exteriéru.
Dodáváme automatické dveře i s požární odolností, protipožární rolety, průmyslová vrata a protipožární posuvná vrata. Provádíme montáž protipožárních obkladů.

Další naší činností je zajištění konzultací pro projektanty a investory a provádění pravidelných kontrol. Vše je možno dodat i v nepožární variantě se shodným vzhledem.

U vybraných výrobků je možné splnit požadavky na kouřotěsnost, případně vzduchovou neprůzvučnost.provozuschopnosti požárně bezpečnostních zařízení podle §7 vyhlášky Ministerstva vnitra č. 246/2001.

Více informací naleznete na našich www stránkách, o cenovou nabídku si napište přes náš poptávkový formulář: http://test.fenza.cz/poptavka/

Speciální nabídka
Protipožární systémy pro každého!

Je toto moje firma?
  • Chelčického 11/134
  • České Budějovice
  • Jihočeský kraj
  • 370 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Produkty: protipožární uzávěry, protipožární obklady, špaletová okna, protipožární posuvná vrata, protipožární rolety

Služby: výroba, dodávka, montáž, poradenství

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo