Křovina, s.r.o. - Školní nábytek

Školní i kancelářský nábytek na míru

Jsme předním českým výrobcem kancelářského a školního nábytku s tradicí již od roku 1992. Zakoupíte u nás vybavení do učeben, mateřských škol, jídelen, poslucháren i šaten. Naše nabídka zahrnuje psací stoly, školní lavice, zásuvky, počítačové stoly a skříně.

  • Za Nádražím 2601
  • Písek - Budějovické Předměstí
  • 397 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Školní nábytek a vybavení

Naše společnost je předním českým výrobcem školního nábytku. V našem sortimentu naleznete výškově nastavitelný nábytek do školních učeben, nábytek pro školní jídelny a družiny. Můžeme nabídnout také vybavení školních šaten a chodeb. V naší nabídce nechybí ani školní tabule různých velikostí a kancelářský nábytek.

Využijte aktuální akce na školní nábytek TEO. Výškově nastavitelná souprava se obzvlášť hodí do základních škol.

AKCE - nábytek TEO

Vybavíme školky i vysokoškolské posluchárny

Dodáváme nábytek vhodný pro mateřské školky, základní, střední i vysoké školy. Pomůžeme s návrhem a realizací vybavení pro posluchárny i odborné učebny tak, aby byl funkční a zároveň pohodlný. V nabídce najdete také veselý, barevný nábytek - ideální do každé školky.

V nabídce nechybí ani nábytek vhodný pro jídelny, čekárny, šatny a kanceláře. Také dodáváme náhradní díly, vitríny a nástěnky.

Navštivte náš e-shop a podívejte se na kompletní nabídku

Novinky

  • 22.9.2017

    Zaregistrujte se a získejte slevu 3% na vaše objednávky.

  • 26.6.2017

    Využijte při nákupu školního nábytku možnost "náhradního plnění" (dle § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti). Požadavek stačí uvést do objednávky!

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo