tokara s. r. o. (Roztoky)

Elektické podlahové vytápění - Nejen teplo Vašeho domova!

tokara s.r.o. je specialistou na elektrické podlahové vytápění. Nabízíme podlahové vytápění topnými kabely s efektivní regulací, ochranu proti sněhu a ledu - vyhřívání vjezdů do garáží, okapů a ohřev potrubí. Topné kabely zajistí úsporné a komfortní vytápění. Poskytujeme dodávku a servis po celé ČR.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Zahradní 1448
  • Roztoky
  • 252 63
  • Možnost objednání konzultace v místě Vaší stavby na <b>tel.: 739 315 009</b>.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Elektrické podlahové vytápění

Elektrické podlahové vytápění Vám nabízí spolehlivý, bezpečný a ekonomicky výhodný topný systém. Elektrické vytápění lze instalovat nejen jako hlavní vytápěcí sytém, ale je ho možné také využít k doplňkovému temperování např. v koupelnách, kde zajistí příjemně teplou podlahu. Topný systém si Vás získá nejen svými velmi přijatelnými pořizovacími náklady, ale také nízkou spotřebou elektrické energie pro celou domácnost. Elektrické podlahové vytápění se vyznačuje dlouhodobou životností, velmi komfortním a bezúdržbovým užíváním. Vytápění je vhodné pro různé druhy podlah a poskytne Vám elegantní interiér bez viditelných topných těles. Vytápění topnými kabely je doporučováno pro alergiky.

Regulace podlahového vytápění

V rámci našich projektů spolupracujeme s renomovanými výrobci a pro regulaci vytápění nabízíme a doporučujeme nejmodernější inteligentní bezdrátové termostaty či klasické termostaty. Regulace podlahového topení nabízí možnost úsporné nastavení teplot ve všech místnostech domu z jediného ovládacího panelu s dotykovým displejem. Teplotu ale můžete regulovat i přímo v místnosti. Termostaty vedle snadného ovládání pomocí dotykového displeje, představují také elegantní design a kompatibilitu s termostaty jiných značek. Pokojový termostat nabízí balíček pro snížení spotřeby energie a snadnou instalaci do elektorámečků různých značek.

Vyhřívání venkovních ploch

Instalace topných kabelů na venkovní plochy u Vašeho domu zajistí, že v zimě nebudete muset odstraňovat sníh z chodníků, venkovních schodů nebo vjezdu do garáže. Sníh jednoduše sám roztaje. Topné kabely lze instalovat do různých typů povrchů. K nejběžnějším patří např. zámková dlažba, běžná dlažba, asfalt nebo beton. U vjezdů je možné vyhřívat pouze pojezdové pruhy nebo aplikovat topné kabely na celou plochu vjezdu.

Vyhřívání okapů

Aplikace topných kabelů pro ochranu proti sněhu, ledu a zamrznutí je nabízena také do okapů a okapových svodů. Pokud na střeše topný kabel instalován není, sníh ve střešních úžlabích, okapech a okapových svodech mrzne a vytváří nebezpečné rampouchy, které znemožňují správný odvod vody ze střech. Topné kabely instalované do okapových žlabů a svodů zajistí odvod tající vody a ochrání tak Váš dům proti zatékání. Topné kabely ochrání nejen střešní konstrukce před poškozením zatékající vodou, ale zároveň také zamezí vzniku rampouchů.

Ohřev potrubí

Samoregulační topné kabely instalované firmou tokara s.r.o. pomáhají také proti zamrznutí vodovodního potrubí rozvodů bytových či rodinných domů.

V zimě hrozí při nízkých teplotách reálné nebezpečí, že potrubí bez ochrany topnými kabely zamrznou a popraskají. Samoregulační topné kabely opatřené izolací oproti tomu udržují na potrubí požadovanou teplotu a voda tak zůstává i při mrazech tekoucí.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo